Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Робочий візит ректора Сумського НАУ до Німеччини

Робочий візит ректора Сумського НАУ до Німеччини

Протягом 22 по 29 березня 2014 року ректор університету Володимир Ладика у рамках співпраці з аграрною компанією «Кернел» відвідав університети «Вайєнштефан» та «Хохенхайм» (Німеччина), «Вагенінген» (Голландія).

Під час перебування в університеті «Вайєнштефан» було проведено робочу зустріч з керівником програми МВА Ральфом Шлаудерером, у ході якої обговорювалися питання покращення якості підготовки слухачів у Сумському НАУ, можливості співпраці з агрокомпанією «Кернел». Володимир Іванович також зустрівся зі студентами Сумського НАУ, які навчаються в університеті «Вайєнштефан». Студенти схвально відгукуються про навчальний процес та проходження практики.

За участю представників компанії «Кернел» Хвостової Наталії – директора по персоналу та соціальної політики, Калюжної Марини – керівника освітнього проекту, Ставнійчука Віталія – директора по виробництву агробізнесу, проведено переговори щодо пілотного проекту по удосконаленню навчальних планів бакалаврів (агрономів, інженерів) з проходженням практики в польових компаніях «Кернел».

В університеті «Хохенхайм» переговори проведені у центрі «Східного партнерства» з керівником - професором Йохемом Тіратцем, який співпрацює з Німецьким аграрним центром у Черкаській області.

Враховуючи специфіку університету, напрямком співробітництва визначено спільну підготовку інженерів-сервісників через пілотний проект «Роменський коледж - СНАУ» в частині змісту навчальних програм за ОКР «Бакалавр». Обговорено також питання підвищення кваліфікації спеціалістів «Кернел» та викладачів Сумського НАУ на базі DАZ (Німецького аграрного центру) .

В університеті «Вагенінген» переговори проведено з керівником курсу МВА професором Вімом Хейманом. Визначено, що спільно зі СНАУ можливо створити МВА курс (українсько-голландський) з ухилом у регіональний розвиток (у т.ч. розвиток сільських територій) з високим інтелектуальним змістом для топ-менеджерів виробничого, адміністративного напрямів діяльності.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 486 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor