Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Уманський НУС – співвиконавець проекту Темпус IV

Уманський НУС – співвиконавець проекту Темпус IV

Уманський національний університет садівництва взяв участь у шостому конкурсі Програми Темпус IV, за результатами якого до кінцевого списку проектів, рекомендованих до фінансування Європейським Союзом, включено 33 проекти за участі українських партнерів, серед яких і наш навчальний заклад.

Уманський НУС став співвиконавцем проекту 544524-2013-PL-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities».

Національний Темпус-офіс в Україні у співпраці з представництвом ЄС в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана провели семінар для координаторів проектів – переможців шостого конкурсу Програми Темпус IV, в якому від УНУС взяли участь перший проректор, доцент Іван Мостов’як та проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Віктор Карпенко.

Під час заходу відбулось обговорення очікуваних результатів і перспектив їх упровадження в Україні, визначення особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів Темпус у сучасних умовах, а також тренінг з питань реєстрації, комунікації, менеджменту, моніторингу, розповсюдження інформації щодо проекту та візуалізації.

Наступна зустріч з партнерами Європейського Союзу та координатором Темпус-проекту професором Стефаном Ігнаром відбудеться у Варшаві.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 486 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor