Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

TAIEX

ДУ „НМЦ „Агроосвіта” регулярно проводить заходи в рамках програми TAIEX (Technical Assistance Information Exchange). Ця програма є  інструментом  зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire.

Ця програма покликана допомагати країнам-кандидатам у стислі терміни розв’язати питання запровадження законодавства ЄС. Завдання ТАІЕХ полягає в спрощеному механізмі передачі та обміні передовим досвідом між країнами – членами Європейського союзу та країнами, що потребують інформаційної підтримки.

У рамках інструменту TAIEX за рахунок коштів ЄС надаються такі послуги:

 • надання експертів - радників для розроблення законодавчих  проектів;

 • навчальні візити, що дають змогу вивчити досвід країни-члена щодо вирішення практичних питань;

 • організація і проведення семінарів та робочих зустрічей;

НМЦ „Агроосвіта” уже багаторазово проводила семінари в рамках програми ТАІЕХ, одним із останніх був семінар „Досвід ЕС у впровадженні законодавства щодо функціонування сільськогосподарських кооперативів”, який проходив в липні 2013 року.

 

Наступним подібним заходом буде семінар „Впровадження оцінки сільськогосподарської  продукції за географічним походженням”. НМЦ „Агро освіта” отримав підтримку Еврокомісії на проведення цього заходу, враховуючи актуальність проблеми та необхідність її вирішення. Семінар проводитиметься  згідно з графіком, на початку 2014 року. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 94 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor