Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ

IMG_5485.JPG

МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ

У галереї головного корпусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 9 квітня 2014 року майстер-клас «Намалюй свою писанку» провели студенти університету для своїх колег з аграрних вишів Сходу та Півдня України. В університеті цей захід проводиться за підтримки ректорату і профспілки студентів та аспірантів традиційно щороку. Голова профспілкового комітету студентів і аспірантів Світлана Башак розповіла, що дуже раді приймати у себе гостей з інших аграрних навчальних закладів, а цього року до акції долучились і молодші колеги – студенти аграрних коледжів. Хтось вперше, а хтось із них вже кілька років поспіль бере участь у такому заході. «Ми не ставимо за мету створити шедеври мистецтва, головне – показати техніку виконання і навчити розпису. А також поспілкуватись та обмінятись інформацією й думками з приводу всього, що відбувається сьогодні навколо нас».

Проте шедеври мистецтва  також можна було побачити – тут же відбувалась виставка-конкурс великодніх композицій, у якій змагались кафедри університету. Кожна з кафедр представила справді унікальні роботи з вишивки, писанкарства та оформлення великоднього кошика.  Здивувала  кафедра біотехнологій та радіології біолого-технологічного факультету, яка зробила карту України, на якій кожен регіон мав свою писанку. Навіть Крим з писанкою, на якій було зображення прапора кримських татар, логічно і традиційно на цій карті є частинкою великої і незалежної України.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.