Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ

IMG_5485.JPG

МАЛЮЄМО ПИСАНКУ РАЗОМ

У галереї головного корпусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 9 квітня 2014 року майстер-клас «Намалюй свою писанку» провели студенти університету для своїх колег з аграрних вишів Сходу та Півдня України. В університеті цей захід проводиться за підтримки ректорату і профспілки студентів та аспірантів традиційно щороку. Голова профспілкового комітету студентів і аспірантів Світлана Башак розповіла, що дуже раді приймати у себе гостей з інших аграрних навчальних закладів, а цього року до акції долучились і молодші колеги – студенти аграрних коледжів. Хтось вперше, а хтось із них вже кілька років поспіль бере участь у такому заході. «Ми не ставимо за мету створити шедеври мистецтва, головне – показати техніку виконання і навчити розпису. А також поспілкуватись та обмінятись інформацією й думками з приводу всього, що відбувається сьогодні навколо нас».

Проте шедеври мистецтва  також можна було побачити – тут же відбувалась виставка-конкурс великодніх композицій, у якій змагались кафедри університету. Кожна з кафедр представила справді унікальні роботи з вишивки, писанкарства та оформлення великоднього кошика.  Здивувала  кафедра біотехнологій та радіології біолого-технологічного факультету, яка зробила карту України, на якій кожен регіон мав свою писанку. Навіть Крим з писанкою, на якій було зображення прапора кримських татар, логічно і традиційно на цій карті є частинкою великої і незалежної України.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 275 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor