Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ярмарок вакансій Іллінецького державного аграрного коледжу

Iллiнцi.jpg

Ярмарок вакансій, який відбувся у Іллінецькому коледжі в березні, вивів навчальний заклад на новий виток розвитку. Презентовані проекти відкрили двері для перспективних молодих спеціалістів, які хочуть розвиватися та будувати своє майбутнє в агробізнесі вже сьогодні. Для навчального закладу – це вагома і знакова подія, яка яскраво свідчить про гідне місце коледжу в аграрній сфері країни. 

Проекти агрохолдингу «Мрія», які в офіційній частині успішно презентувала фахівець компанії Уляна Шкафаровська, зібрали біля стенду чимало зацікавлених. Випускники заповнювали анкети, подавали резюме та ставили конкретні запитання, бо саме ця компанія спроможна сьогодні зрощувати лідерів аграрної промисловості України, створювати низку кар’єрних можливостей для молодих, ініціативних та небайдужих, передаючи їм свій багаторічний досвід.

«Стратегічна перевага корпорації – це її люди», – налогосила під час презентації ефективної діяльності корпорації «Сварог Вест Груп» менеджер по роботі з персоналом Світлана Кальчик. Вона доступно розповіла про систему проектів залучення молодих фахівців до роботи на підприємствах корпорації, умови практик та стажування для студентів та молодих спеціалістів.

З реальними пропозиціями прибули на ярмарок і представники групи компаній «Терра Фуд», до складу якої входять Білоцерківський молочний комбінат, молокопереробні підприємства та м’ясокомбінати Крижопільського, Тульчинського та Чечельницького районів Вінницької області. Своєрідна творча презентація підприємства та дегустація продуктів власного виробництва зацікавила чималу кількість студентів технологічного відділу, які залишили тут свої контактні дані. Цікавить майбутніх спеціалістів і сучасне потужнє місцеве молокопереробне підприємсто ТзОВ «Люстдорф». 

Інформаційно-аналітичну підтримку під час проведення заходу надали спеціалісти районного центру зайнятості. Відділ роботодавців оголосив вільні вакансії ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» та філії переробного комплексу «Вінницька птахофабрика» м. Ладижин, як потенційних роботодавців для випускників коледжу.

Інтереси компаній на ярмарку представляли не лише кадровики, але й фахівці профільних підрозділів, які в силу набутого досвіду підказували студентам, яких же знань їм сьогодні ще не вистачає, аби успішно вести відповідну ділянку роботи на виробництві.

Перед випускниками справді відкрилися нові можливості – з «перших рук » дізнатися, що необхідно вміти для перспективного кар’єрного зростання, де знайти гідне місце практики та стажування, які сприятимуть їх професійному та особистому становленню і сприятимуть побудові успішної та вдалої кар’єри.

Галина Бухта, центр ділового студента.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 313 гостей.