Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студент року – 2014

png.

10 квітня 2014 р. у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького НАУ відбувся регіональний інтелектуальний конкурс «Студент року – 2014», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, в якому взяли участь 7 навчальних закладів області – структурних підрозділів Вінницького національного аграрного університету.

Номінації конкурсу:

-презентація;

-інтелектуальний тур (присвячений Шевченкіані) – 5 хвилин;

-якби я був....(президентом, спікером, прим’єр-міністром, мером, директором коледжу та ін.);

-світ моїх захоплень.

Технологічно-промисловий коледж представляла студентка ІІI курсу бухгалтерського відділення Гуцол Ірина.

Ірина – відмінниця навчання, бере активну участь в громадському житті коледжу, міста та області. Вона староста групи, голова ради студентського самоврядування коледжу, голова регіональної студентської ради навчальних закладів I–II р.а. при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, депутат Студентського парламенту Вінниччини, де обрана секретарем,  стипендіат губернатора та обласної ради.

Як голова РСС колледжу, займається волонтерською справою, з метою допомоги відвідує муніципальні притулки для тварин, останній з яких був «Планета», спілки ветеранів області та воїнів-інтернаціоналістів, нагороджена відзнакою ректора ВНАУ – Григорія Миколайовича Калетніка – «Кращий студент коледжу», подякою міського голови Володимира Борисовича Гройсмана як студент-активіст. Захоплюється біологією, про що свідчить III місце в обласному конкурсі науково-дослідних робіт з біології.  Займається бальними танцями, є солісткою театру пісні «Вишневий сад» ВНАУ, захоплюється фотографією, музикою та любить подорожувати.

Всі коледжі представили найдостойніших конкурсантів, виступи яких були виважені, розумні, креативні, сучасні та пов’язані з життям і творчістю          Т.Г. Шевченка.

I місце в конкурсі виборов студент Ладижинського коледжу Вінницького НАУ Артур Войтенко. Ірина Гуцол посіла почесне ІІ місце, поступившись переможцю лише 3 балами.

Ми пишаємось здобутками Ірини Гуцол. Бажаємо їй міцного здоров’я, творчої наснаги, відмінних успіхів у навчанні та оптимізму і віри в перемогу у подальшому житті.

 

За повідомленням сайту Технологічно-промислового коледжу 

Вінницького НАУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 1199 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor