Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Змагання інтелекту

_DSC9726.JPG

16 квітня на базі Коледжу Сумського НАУ проведено обласний конкурс знавців політичної економії та економічної теорії та методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області. Конкурс є вже традиційним, проводиться у формі інтелектуальної гри і відноситься до інноваційних технологій навчання, які ефективно впроваджує коледж СНАУ. Перед початком гри запрошеним викладачам було запропоновано відвідати навчальну практику з податкової системи, де вони ознайомилися із віртуальним навчальним середовищем коледжу та особливостями роботи в ньому. В цей час не залишились без уваги і студенти – учасники гри. Психолог коледжу Коробова О.Г. проводила з ними заняття з елементами тренінгу «Психологічна мозаїка».  

Мета інтелектуального конкурсу, збагатити духовно-ціннісні ідеали молоді, визначити ступінь засвоєння і розуміння студентами навчального матеріалу, а також їх здатність до творчого мислення.

Всі команди стали учасниками та співавторами конкурсу кмітливості, розуму, інтелекту.

Гра проходила в 3 тури, кожен з яких містив 10 питань.

Переможцем стала команда Коледжу СНАУ, яка за три раунди набрала найбільшу кількість балів.

Друге місце посіла команда Машинобудівного коледжу, а третє – команда Технікуму харчової промисловості.

Спостерігаючи за грою команд, розумієш, скільки хвилювання пережили гравці. Але якщо є знання, якщо отримуєш насолоду від того, що робиш, обов'язково буде відповідний результат. Тут доречно згадати слова Рене Декарта: «Недостатньо просто мати гарний розум, головне – добре застосувати його». Той, хто втілив цей принцип у своїй грі, досяг найкращих результатів.

Завершилась гра відзнакою переможців. Директор Коледжу СНАУ Мусієнко О.В. подякувала учасникам і вручила командам-переможцям грамоти і цінні подарунки. Подяками були відзначені й викладачі, які готували команди до цього відповідального конкурсу.

Вітаємо переможців і зичимо їм нових перемог.

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

Розвиток людського капіталу стане одним з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів в 2019 році. «Ще один пріоритет – розвиток людського капіталу. Він про якісну освіту – шкільну, професіонально-технічну, інклюзивну, про освітні онлайн-ресурси та можливість перекваліфікації громадян незалежно від віку».

Зараз на сайті 1 користувач та 443 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor