Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Змагання інтелекту

_DSC9726.JPG

16 квітня на базі Коледжу Сумського НАУ проведено обласний конкурс знавців політичної економії та економічної теорії та методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області. Конкурс є вже традиційним, проводиться у формі інтелектуальної гри і відноситься до інноваційних технологій навчання, які ефективно впроваджує коледж СНАУ. Перед початком гри запрошеним викладачам було запропоновано відвідати навчальну практику з податкової системи, де вони ознайомилися із віртуальним навчальним середовищем коледжу та особливостями роботи в ньому. В цей час не залишились без уваги і студенти – учасники гри. Психолог коледжу Коробова О.Г. проводила з ними заняття з елементами тренінгу «Психологічна мозаїка».  

Мета інтелектуального конкурсу, збагатити духовно-ціннісні ідеали молоді, визначити ступінь засвоєння і розуміння студентами навчального матеріалу, а також їх здатність до творчого мислення.

Всі команди стали учасниками та співавторами конкурсу кмітливості, розуму, інтелекту.

Гра проходила в 3 тури, кожен з яких містив 10 питань.

Переможцем стала команда Коледжу СНАУ, яка за три раунди набрала найбільшу кількість балів.

Друге місце посіла команда Машинобудівного коледжу, а третє – команда Технікуму харчової промисловості.

Спостерігаючи за грою команд, розумієш, скільки хвилювання пережили гравці. Але якщо є знання, якщо отримуєш насолоду від того, що робиш, обов'язково буде відповідний результат. Тут доречно згадати слова Рене Декарта: «Недостатньо просто мати гарний розум, головне – добре застосувати його». Той, хто втілив цей принцип у своїй грі, досяг найкращих результатів.

Завершилась гра відзнакою переможців. Директор Коледжу СНАУ Мусієнко О.В. подякувала учасникам і вручила командам-переможцям грамоти і цінні подарунки. Подяками були відзначені й викладачі, які готували команди до цього відповідального конкурсу.

Вітаємо переможців і зичимо їм нових перемог.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.