Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Змагання інтелекту

_DSC9726.JPG

16 квітня на базі Коледжу Сумського НАУ проведено обласний конкурс знавців політичної економії та економічної теорії та методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області. Конкурс є вже традиційним, проводиться у формі інтелектуальної гри і відноситься до інноваційних технологій навчання, які ефективно впроваджує коледж СНАУ. Перед початком гри запрошеним викладачам було запропоновано відвідати навчальну практику з податкової системи, де вони ознайомилися із віртуальним навчальним середовищем коледжу та особливостями роботи в ньому. В цей час не залишились без уваги і студенти – учасники гри. Психолог коледжу Коробова О.Г. проводила з ними заняття з елементами тренінгу «Психологічна мозаїка».  

Мета інтелектуального конкурсу, збагатити духовно-ціннісні ідеали молоді, визначити ступінь засвоєння і розуміння студентами навчального матеріалу, а також їх здатність до творчого мислення.

Всі команди стали учасниками та співавторами конкурсу кмітливості, розуму, інтелекту.

Гра проходила в 3 тури, кожен з яких містив 10 питань.

Переможцем стала команда Коледжу СНАУ, яка за три раунди набрала найбільшу кількість балів.

Друге місце посіла команда Машинобудівного коледжу, а третє – команда Технікуму харчової промисловості.

Спостерігаючи за грою команд, розумієш, скільки хвилювання пережили гравці. Але якщо є знання, якщо отримуєш насолоду від того, що робиш, обов'язково буде відповідний результат. Тут доречно згадати слова Рене Декарта: «Недостатньо просто мати гарний розум, головне – добре застосувати його». Той, хто втілив цей принцип у своїй грі, досяг найкращих результатів.

Завершилась гра відзнакою переможців. Директор Коледжу СНАУ Мусієнко О.В. подякувала учасникам і вручила командам-переможцям грамоти і цінні подарунки. Подяками були відзначені й викладачі, які готували команди до цього відповідального конкурсу.

Вітаємо переможців і зичимо їм нових перемог.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 574 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor