Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Змагання інтелекту

_DSC9726.JPG

16 квітня на базі Коледжу Сумського НАУ проведено обласний конкурс знавців політичної економії та економічної теорії та методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області. Конкурс є вже традиційним, проводиться у формі інтелектуальної гри і відноситься до інноваційних технологій навчання, які ефективно впроваджує коледж СНАУ. Перед початком гри запрошеним викладачам було запропоновано відвідати навчальну практику з податкової системи, де вони ознайомилися із віртуальним навчальним середовищем коледжу та особливостями роботи в ньому. В цей час не залишились без уваги і студенти – учасники гри. Психолог коледжу Коробова О.Г. проводила з ними заняття з елементами тренінгу «Психологічна мозаїка».  

Мета інтелектуального конкурсу, збагатити духовно-ціннісні ідеали молоді, визначити ступінь засвоєння і розуміння студентами навчального матеріалу, а також їх здатність до творчого мислення.

Всі команди стали учасниками та співавторами конкурсу кмітливості, розуму, інтелекту.

Гра проходила в 3 тури, кожен з яких містив 10 питань.

Переможцем стала команда Коледжу СНАУ, яка за три раунди набрала найбільшу кількість балів.

Друге місце посіла команда Машинобудівного коледжу, а третє – команда Технікуму харчової промисловості.

Спостерігаючи за грою команд, розумієш, скільки хвилювання пережили гравці. Але якщо є знання, якщо отримуєш насолоду від того, що робиш, обов'язково буде відповідний результат. Тут доречно згадати слова Рене Декарта: «Недостатньо просто мати гарний розум, головне – добре застосувати його». Той, хто втілив цей принцип у своїй грі, досяг найкращих результатів.

Завершилась гра відзнакою переможців. Директор Коледжу СНАУ Мусієнко О.В. подякувала учасникам і вручила командам-переможцям грамоти і цінні подарунки. Подяками були відзначені й викладачі, які готували команди до цього відповідального конкурсу.

Вітаємо переможців і зичимо їм нових перемог.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.