Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Регіональний етап конкурсу «студент року 2014»

p310_1_00.jpg

На базі Путивльського коледжу Сумського НАУ 25 квітня відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року 2014» серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України Сумської і Чернігівської областей.

Інститут представляла студентка відділення «Економіка та менеджмент» Катерина Кононенко. Надзвичайно цікавою була її візитка «Я - лідер», в якій учасниця всебічно представила свої лідерські якості: Президентський стипендіат 2013 року, переможиця заключного етапу конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика, заступник голови студради інституту, член команди КВК «Просто Медісон». За візитку Катерина отримала найвищу оцінку 5 балів.

Другий етап конкурсу – інтелектуальний, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Конкурсантам за 20 хвилин необхідно було відповісти на 25 тестових питань. Учасниця отримала максимальну кількість балів – 25.

А вже на третьому етапі необхідно було імпровізувати завдання «Якби я була спеціалістом за фахом…». Катерина представилася Міністром фінансів і запропонувала «Програму шокової економтерапії» для виходу України з економічної кризи. Завершальний етап також був оцінений максимальною кількістю балів.

Катерина Кононенко отримала високий титул переможиці, була відзначена грамотою та грошовою премією.

Вітаємо з перемогою!

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 231 гість.