Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Регіональний етап конкурсу «студент року 2014»

p310_1_00.jpg

На базі Путивльського коледжу Сумського НАУ 25 квітня відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року 2014» серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України Сумської і Чернігівської областей.

Інститут представляла студентка відділення «Економіка та менеджмент» Катерина Кононенко. Надзвичайно цікавою була її візитка «Я - лідер», в якій учасниця всебічно представила свої лідерські якості: Президентський стипендіат 2013 року, переможиця заключного етапу конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика, заступник голови студради інституту, член команди КВК «Просто Медісон». За візитку Катерина отримала найвищу оцінку 5 балів.

Другий етап конкурсу – інтелектуальний, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Конкурсантам за 20 хвилин необхідно було відповісти на 25 тестових питань. Учасниця отримала максимальну кількість балів – 25.

А вже на третьому етапі необхідно було імпровізувати завдання «Якби я була спеціалістом за фахом…». Катерина представилася Міністром фінансів і запропонувала «Програму шокової економтерапії» для виходу України з економічної кризи. Завершальний етап також був оцінений максимальною кількістю балів.

Катерина Кононенко отримала високий титул переможиці, була відзначена грамотою та грошовою премією.

Вітаємо з перемогою!


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 467 гостей.