Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Регіональний етап конкурсу «студент року 2014»

p310_1_00.jpg

На базі Путивльського коледжу Сумського НАУ 25 квітня відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року 2014» серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України Сумської і Чернігівської областей.

Інститут представляла студентка відділення «Економіка та менеджмент» Катерина Кононенко. Надзвичайно цікавою була її візитка «Я - лідер», в якій учасниця всебічно представила свої лідерські якості: Президентський стипендіат 2013 року, переможиця заключного етапу конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика, заступник голови студради інституту, член команди КВК «Просто Медісон». За візитку Катерина отримала найвищу оцінку 5 балів.

Другий етап конкурсу – інтелектуальний, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Конкурсантам за 20 хвилин необхідно було відповісти на 25 тестових питань. Учасниця отримала максимальну кількість балів – 25.

А вже на третьому етапі необхідно було імпровізувати завдання «Якби я була спеціалістом за фахом…». Катерина представилася Міністром фінансів і запропонувала «Програму шокової економтерапії» для виходу України з економічної кризи. Завершальний етап також був оцінений максимальною кількістю балів.

Катерина Кононенко отримала високий титул переможиці, була відзначена грамотою та грошовою премією.

Вітаємо з перемогою!

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 303 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor