Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Про все на світі» розповів Томас Фрідман

8-220x146.jpg

«Ніхто ніколи не помив орендовану машину.

Так само ніхто й ніколи не дбає про орендовану країну»

Томас Фрідман

Стипендіати програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука мали унікальну можливість відвідати лекцію колумніста The New York Times, автора шести бестселерів і трикратного лауреата Пулітцерівської премії Томаса Фрідмана. Секред слухачів лекції були й представники нашої академії: Інна Єщенко, Юлія Постіл і Єлизавета Тер-Макарянц. Лекція мала назву «Коротка теорія про все на світі» й відбулася в Києві у рамках проекту «Публічні лекції» Фонду Віктора Пінчука.

Томас Лорен Фрідман – оглядач відділу міжнародної політики, The New York Times. У своїй колонці, яка виходить двічі на тиждень, він пише про внутрішню й зовнішню політику США, конфлікти на Близькому Сході, міжнародну економіку, навколишнє середовище, біорізноманіття й енергетику. За висвітлення подій на Близькому Сході Томас Фрідман одержав дві Пулітцерівські премії. В 2002 році він був втретє удостоєний Пулітцерівської премії як Заслужений коментатор за «висвітлення глобальних наслідків тероризму». В 2004 році він отримав премію Overseas Press Club Award за прижиттєві досягнення та почесне звання Офіцера ордену Британської імперії (OBE) від Королеви Єлизавети II. Томас Фрідман є членом Опікунської Ради Brandeis University та членом Ради Пулітцерівської премії.

Відомий колумніст у своїй лекції представив власний аналіз глобальних тенденцій сьогодення, їх вплив на бізнес, ринок праці, владу й освіту, а також їх значення для міжнародної спільноти й України зокрема.

На думку спікера, для того, аби показати, що людина варта чогось, вона повинна створити вартість. «Світу все одно, що ви знаєте – керівництво платить вам за те, що ви можете зробити з цим знанням… Лише ті, в кого є мотивація і жага, зможуть стати успішними», – говорить Томас Фрідман.

Особливо слухачам запам’яталися поради спікера: «думайте, як нові емігранти», «мисліть як ремісники: якщо в кінці дня вам захочеться підписатися під своєю роботою, ви робите її добре», «дійте як підприємці», «не будьте «закінченими»: постійно вчіться», «пристрасть і жага завжди важать більше, аніж розум».

 

 

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 454 гостя.