Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Аграрна наука та вихід на сучасні ринки ЄС

DSC_7629.jpg

у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 28 березня 2014 р.відбулася Міжнародна науково-практична конференція “АГРАРНА НАУКА ТА ВИХІД НА СУЧАСНІ РИНКИ ЄС” за участю студентів та молодих вчених.

Конференцію організовано під керівництвом д.е.н., професора, декана факультету економіки та менеджменту Музики П.М. та колективом Ради молодих вчених факультету.

У конференції прийняли участь студенти і молоді науковці з різних університетів Львова, та ін. міст України, а саме: Рівне, Харків, Миколаїв, Вінниця. Також були присутні представники з Польщі – Kielce University of Technology (Poland).

На конференції обговорювались проблеми за такими напрямами: 

1.Сучасна аграрна наука.

2.Актуальні проблеми економіки України та інноваційне забезпечення розвитку аграрних підприємств.

3.Розвиток еколого-економічної системи АПК на засадах сталого розвитку.

4.Кластерні системи трансферу технологій в агропромисловому комплексі та вихід на сучасні ринки ЄС.

5.Теоретичні та прикладні аспекти менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та маркетингу в аграрній сфері. 

6.Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

7.Гуманітарні ідеї в соціально-економічних процесах.

Цей захід зібрав багато однодумців, фахівців, відданих роботі у науковій діяльності, які мали можливість обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями.

Після закінчення конференції учасники нагороджувались сертифікатами, а учасники найкращих доповідей – грамотами та медалями.

“Робота у науковій діяльності є нелегкою, але хто прикладає до неї частинку своєї душі, – стає стежкою у велике майбутнє…”

 

Н.В. Войтович

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.