Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

З днем народження, СНАУ!

29-04-02.jpg

У Сумському національному аграрному університеті 29 квітня 2014 року відсвяткували 37-му річницю створення навчального закладу.

На урочистостях у залі Вченої ради зібралися викладачі, студенти, випускники минулих років з тим, аби привітати рідний виш з Днем народження. Про передумови його створення, про те, з якими проблемами довелося зіткнутися та як шукали шляхи їх вирішення розповів перший ректор, а нині почесний ректор СНАУ, радник ректора Іван Миколайович Брюховецький. Він згадав своїх колег (на жаль, не всі дожили до цієї дати), щиро подякував кожному, хто разом з ним стояв у витоків існування СНАУ. «Цих поважних шанованих людей – випускників СНАУ, наразі керівників та провідних фахівців, – я бачу і пам’ятаю молодими студентами» – запевнив присутніх Іван Миколайович.

Ректор Сумського національного аграрного університету, теж його випускник Володимир Іванович Ладика ознайомив присутніх з сучасним станом справ в університеті, продемонструвавши у презентації, яких успіхів та темпів розвитку ми наразі досягли. «Я щиро дякую всім, хто докладав і докладає зусиль до розбудови й процвітання нашого університету», - зазначив у своїй промові ректор.

Ну, й які ж святкування без нагороджень і відзначень? Тож цього пам’ятного дня випускникам були вручені Подяки ректора СНАУ.

Святкування супроводжувалося пісенними номерами у виконанні кращих солістів університету Наталії Пчеляної, Сергія Козиря, Марії Машко та Аліни Мельникової.

А по завершенню урочистої частини випускники разом з ректором відкрили ялинкову алею випускників СНАУ, на якій встановлений пам’ятний знак.

Ми вітаємо Сумський  виш і побажаємо йому процвітання, довгих років існування, постійного розвитку, стабільного фінансового стану, нескінченного потоку бажаючих стати його студентами!

З днем народження, університете!

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 680 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor