Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

З днем народження, СНАУ!

29-04-02.jpg

У Сумському національному аграрному університеті 29 квітня 2014 року відсвяткували 37-му річницю створення навчального закладу.

На урочистостях у залі Вченої ради зібралися викладачі, студенти, випускники минулих років з тим, аби привітати рідний виш з Днем народження. Про передумови його створення, про те, з якими проблемами довелося зіткнутися та як шукали шляхи їх вирішення розповів перший ректор, а нині почесний ректор СНАУ, радник ректора Іван Миколайович Брюховецький. Він згадав своїх колег (на жаль, не всі дожили до цієї дати), щиро подякував кожному, хто разом з ним стояв у витоків існування СНАУ. «Цих поважних шанованих людей – випускників СНАУ, наразі керівників та провідних фахівців, – я бачу і пам’ятаю молодими студентами» – запевнив присутніх Іван Миколайович.

Ректор Сумського національного аграрного університету, теж його випускник Володимир Іванович Ладика ознайомив присутніх з сучасним станом справ в університеті, продемонструвавши у презентації, яких успіхів та темпів розвитку ми наразі досягли. «Я щиро дякую всім, хто докладав і докладає зусиль до розбудови й процвітання нашого університету», - зазначив у своїй промові ректор.

Ну, й які ж святкування без нагороджень і відзначень? Тож цього пам’ятного дня випускникам були вручені Подяки ректора СНАУ.

Святкування супроводжувалося пісенними номерами у виконанні кращих солістів університету Наталії Пчеляної, Сергія Козиря, Марії Машко та Аліни Мельникової.

А по завершенню урочистої частини випускники разом з ректором відкрили ялинкову алею випускників СНАУ, на якій встановлений пам’ятний знак.

Ми вітаємо Сумський  виш і побажаємо йому процвітання, довгих років існування, постійного розвитку, стабільного фінансового стану, нескінченного потоку бажаючих стати його студентами!

З днем народження, університете!

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 1162 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor