Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Поляки готові навчати українських студентів-ветеринарів

Palace_of_Turkull-Comello_Lviv.preview.jpg

Нещодавно у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького з робочим візитом прибула делегація лікарсько-ветеринарної палати з міста Тарнува (Польща). У її складі були практикуючі лікарі-ветеринари, керівники ветеринарних клінік Підкарпатського воєводства.

Під час перебування у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій польські гості ознайомились з роботою університета, відвідали Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок (ДНДКІ), а також зустрілись із студентами ЛНУВМ та БТ.

Польські лікарі пообіцяли, що й цього року найкращі студенти університету матимуть змогу поїхати на практику до Польщі та ознайомитись з роботою місцевих ветеринарних клінік. Так як минулого року студенти-п’ятикурсники факультету ветеринарної медицини мали змогу проходити у Тарнуві двотижневу виробничу практику. Ректор Володимир Стибель зазначив, що такі практики повинні стати в університеті регулярними.  Він повідомив, що з цього року якомога більше студентів повинно їздити за кордон і, використовуючи сучасне обладнання, здобувати необхідні практичні навики. «Ми підпишемо відповідні умови з провідними ветеринарними навчальними закладами у Польщі. Є вже попередні домовленості з Вроцлавом та Краковом. Поляки отримують величезні кошти від Євросоюзу і українці є для них найкращими партнерами. У нас не існує ні ментальних, ні мовних бар’єрів. Найважливіше – бажання студентів поїхати за кордон. Зі сторони адміністрації ЛНУВМ та БТ буде повна підтримка таких ініціатив».

Було проведено науково-практичний семінар де пані Беати Почєхі виступила з доповіддю на тему «Діагностика в дерматології», а Анна Пастули з лекцією – «Кардіологія. Діагностика. Лікування».

 

Прес-служба Мінагрополітики

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 499 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor