Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

«Основи підприємницької діяльності» - реальний крок до власної справи

7777.jpg

23 квітня 2014 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося відкриття курсів  підвищення кваліфікації безробітних громадян за напрямом «Основи підприємницької діяльності”. 

Мета курсів - формування у слухачів системних знань з теорії та практики створення і ведення власної справи, визначення ефективності її функціонування, створення та розвитку малих фірм різних організаційно-правових форм.

У відповідності зі 104-годинною навчальною програмою, заняття на курсах проводять досвідчені науково-педагогічні працівники професорсько-викладацького складу університету: доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д., кандидати економічних наук, доценти Ковальчук В.Г., Кучер О.В. (кафедра менеджменту організацій і адміністрування), кандидат економічних наук, доцент Мельничук О.В. (кафедра фінансів і кредиту), кандидат сільськогосподарських наук, доцент Марущак А.М. (кафедра охорони праці), асистент  Цвігун Т.С. (кафедра економічної теорії і права).

Лекції, практичні та індивідуальні заняття, консультації, самостійна робота слухачів спрямовані на вивчення теоретичних та практичних засад заснування та розвитку власної фірми, забезпечення науково-методичної підготовки слухачів для вирішення проблемних аспектів створення, функціонування та ліквідації власної справи, здатність отримувати, опрацьовувати та аналізувати нормативну базу з питань створення, діяльності, банкрутства, злиття і поглинання підприємств, вміння  здійснювати кількісну оцінку показників господарчих, економічних та фінансових результатів діяльності підприємця та малого підприємства, отримання стабільного прибутку в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу.

По завершенні курсу навчання, 14 травня ц.р., передбачається захист індивідуальних бізнес-планів.

Стрілецька Т.В.,  методист вищої категорії

Інституту післядипломної освіти та дорадництва

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 473 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor