Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Основи підприємницької діяльності» - реальний крок до власної справи

7777.jpg

23 квітня 2014 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося відкриття курсів  підвищення кваліфікації безробітних громадян за напрямом «Основи підприємницької діяльності”. 

Мета курсів - формування у слухачів системних знань з теорії та практики створення і ведення власної справи, визначення ефективності її функціонування, створення та розвитку малих фірм різних організаційно-правових форм.

У відповідності зі 104-годинною навчальною програмою, заняття на курсах проводять досвідчені науково-педагогічні працівники професорсько-викладацького складу університету: доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д., кандидати економічних наук, доценти Ковальчук В.Г., Кучер О.В. (кафедра менеджменту організацій і адміністрування), кандидат економічних наук, доцент Мельничук О.В. (кафедра фінансів і кредиту), кандидат сільськогосподарських наук, доцент Марущак А.М. (кафедра охорони праці), асистент  Цвігун Т.С. (кафедра економічної теорії і права).

Лекції, практичні та індивідуальні заняття, консультації, самостійна робота слухачів спрямовані на вивчення теоретичних та практичних засад заснування та розвитку власної фірми, забезпечення науково-методичної підготовки слухачів для вирішення проблемних аспектів створення, функціонування та ліквідації власної справи, здатність отримувати, опрацьовувати та аналізувати нормативну базу з питань створення, діяльності, банкрутства, злиття і поглинання підприємств, вміння  здійснювати кількісну оцінку показників господарчих, економічних та фінансових результатів діяльності підприємця та малого підприємства, отримання стабільного прибутку в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу.

По завершенні курсу навчання, 14 травня ц.р., передбачається захист індивідуальних бізнес-планів.

Стрілецька Т.В.,  методист вищої категорії

Інституту післядипломної освіти та дорадництва

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 100 гостей.