Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Конкурс фахової майстерності «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

DSCF3079.jpg

7 травня 2014 року в  Мирогощанському аграрному коледжі цикловими комісіями технічних дисциплін та майстрів виробничого навчання проводився регіональний конкурс фахової майстерності за професією «Тракторист, машиніст сільськогосподарського виробництва» серед студентів третього  курсу  спеціальностей «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та учнів професійно, технічних закладів області.

В конкурсі взяли участь студенти відділень «Механізація» і «Агрономія»  Мирогощанського аграрного коледжу та учні Демидівського ВПУ. 25, Радивилівського і Клеванського професійних ліцеїв.

Конкурс проводився в два етапи: теоретичний (всі учасники виконували тестові завдання з базових дисциплін підготовки тракториста, машиніста сільськогосподарського виробництва) і практичний (два учасники проводили підготовку орного агрегату до роботи, розмітку і оранку ділянки з вказаною глибиною з виконанням борозни «всклад» та «в розгін»; третій виконував водіння трактора за вказаним маршрутом). Перед жеребкуванням ділянок для оранки та тракторів учасники представили своє бачення перспектив розвитку конструкцій мобільної техніки  в творчому конкурсі «Трактор майбутнього».

Команди учасників мали можливість показати свою силу і вправність у перетягуванні канату і балансуванні на колоді.

За результатами всіх етапів конкурсу фахової майстерності найбільшу суму балів набрала команда Мирогощанського аграрного коледжу, яку представляли студенти  Нестерук Андрій (група  ОТ. 31),  Рудківський Володимир (група    МС. 22) та Пальчевський Юрій  (група М. 32), яких готували до змагань майстри виробничого навчання Вовтонюк Олександр Петрович і Юхимчук Володимир Васильович.

Друге місце у впертій боротьбі виборола команда Демидівського ВПУ.25 (Турчановський Іван, Дацюк Олег та Посільський Михайло) під керівництвом  майстрів виробничого навчання  Пащука Миколи Андрійовича та Іванчука Ігоря Миколайовича.

На третій сходинці п’єдесталу пошани – представники Клеванського професійного ліцею (Кидай Микола, Кононов Андрій та Марушкевич Назарій), яких готували до конкурсу викладач Варварук Юлія Володимирівна та майстер  виробничого навчання Купець Анатолій Анатолійович.   Зовсім небагато забракло балів для призового місця команді Радивилівського професійного ліцею  (Федун Олександр, Шлапчинський Олександр та Іськович Тарас)  під керівництвом викладача  Савчука Сергія Ананійовича та майстра виробничого навчання Стрика Миколи Володимировича.

Дирекція Мирогощанського аграрного коледжу висловлює подяку всім учасникам конкурсу фахової майстерності і сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 199 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor