Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Конкурс науково-дослідних робіт

DSC_0156_thumb.jpg

Відомо, що науково-дослідна робота студентів є невід’ємною частиною навчального процесу, вона стимулює активну наукову діяльність студентів у процесі навчання та оволодівання спеціальністю, оскільки елементи наукових досліджень мають місце в усіх формах навчального процесу: лекційних курсах, на семінарських, лабораторних та практичних заняттях, при написанні та оформленні рефератів, курсових і дипломних робіт.

23 квітня 2014 р. у Житомирському агротехнічному коледжі вже втретє відбувся конкурс на кращу науково-дослідну роботу. Конкурс проводився у два тури: відбірковий (на рівні циклових комісій) та підсумковий (на рівні коледжу).

Для проведення конкурсу була створена конкурсна комісія під головуванням заступника директора коледжу з навчальної роботи Веремій Л.П. У конкурсі брали участь 11 студентів-конкурсантів (переможців відбіркового туру), представників усіх циклових комісій коледжу. Членами конкурсної комісії було здійснено перевірку конкурсних робіт відповідно до критеріїв оцінки конкурсних робіт.

Під час проведення конкурсу студенти презентували свої науково-дослідні роботи, а члени конкурсної комісії виставляли бали учасникам.

Отже, маємо такі результати:

І місце посіла студентка Власюк Катерина (група Б-31, науковий керівник Дмуховська О.М.);

ІІ місце – Лонська Олена (група Б-21, науковий керівник Василюк Г.Д.),

ІІІ місце – Скрипніченко Віктор (група ЕРМ-34, науковий керівник Тржецяк О.Б.).

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу: Карповця Б. (гр. Ек-11К), Рижка А. (гр. Е-41),Флейшера В. (гр. ЕРМ-32), Литвинчук Н. (гр. ВП-11), Головащука Ю. (гр. ЕРМ-34), Зубрицьку О. (гр. В-31), Воронюк Д. (гр. ВП-32), Савчук М.П. (гр. ТО-41Ф). Бажаємо нових творчих досягнень, а переможцям конкурсу гідної участі в обласних та всеукраїнських науково-теоретичних конференціях.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 141 гість.