Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Підготовка фахівців-аграріїв

p317_1_01.jpg

В рамках навчальної практики з дисципліни «Організація виробництва» група третього курсу організаторів виробництва 31-ОВ на чолі з керівником практики Журбою С.О. відвідала елеватор агропромислового холдингу «ROSTOK HOLDING». Радо зустрів та провів екскурсійно-навчальне заняття для студентів інституту управляючий елеваторним комплексом Андрій Дмитрович Юрченко.

Студенти особисто ознайомилися із завданнями та потужностями елеватора, розглянули наочно структуру та автоматизовану систему прийому, просушування та зберігання зернових.

Майбутні організатори виробництва познайомилися з лабораторним обладнанням, через яке встановлюється класність зернових та його якість, побували в розвантажувальному складі, розглянули принцип роботи сушарок та ознайомилися із загальними потужностями підприємства. Студенти навіть піднялися на найвищу точку елеватора (40 м), звідки можна спостерігати за процесом сушіння зерна.

Кожен мав змогу отримати від управляючого елеватором відповіді на всі запитання.

Студентів дуже вразили об’єми та потужності даного елеватора. Дуже цікавою була демонстрація центрального пульту управління елеватором, де всі системи знаходяться під уважним контролем та захищені від непередбачуваних наслідків. Вразило студентів також те, що на даному елеваторі людська праця використовується по-мінімуму, а майже всі процеси контролюються комп’ютерними системами.

На прощання студенти 31-ОВ групи подякували Андрію Дмитровичу та сфотографувалися на згадку, а управляючий, у свою чергу, запросив на повторну екскурсію, але вже в сезон жнив, коли всі системи елеватора запрацюють на повну потужність.

З гарним настроєм та морем позитивних емоцій 31-ОВ група повернулася з такого цікавого екскурсійного заняття. Сподіваємося, що отримані знання і враження допоможуть студентам у майбутньому стати справжніми висококваліфікованими та конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці. Адже побачене на власні очі завжди корисніше «сухої» теорії.

 

За матеріалами сайту: www.gatisnau.sumy.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.