Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Методичне об`єднання викладачів Української мови

3-млюпюпд.юнещ.jpg

5 червня 2014 р. у Таращанському агротехнічному коледжі відбулося підсумкове засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області: на заході були присутні представники 15 навчальних закладів.

Учасники зібрання взяли участь у майстер-класі з використаннм програм Sun Rav Book Editor та Sun Rav Book Reader для створення електронних посібників з української мови та літератури, який проводили наші викладачі Козачук О.І., Фещенко Н.П., Вергелес В.М. та Устенко О.В.

У рамках заходу відбулася підсумкова конференція обласного методичного об’єднання, яку провела методист Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Стасєєва М.А.

Незабутньою була екскурсія учасників зібрання до літературно-меморіального музею Т.Г.Шевченка (с.Шевченкове Черкаської обл.), яку організували викладачі коледжу.  

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 730 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor