Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів і студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

 (1).png

04.06.2014 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького НАУ взяв участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, яка відбулася в технічному коледжі,   який є базовим.

   На виставці були представлені експонати та матеріали за такими напрямками:

- технічна творчість;

- навчально-методичні матеріали;

- інформаційні технології в навчальному процесі;

- наукова робота;

- образотворче мистецтво.

Приємно відмітити, що дві діючі моделі обладнання м’ясної та молочної промисловості, які представили студенти-механіки, ввійшли в перелік кращих.

Девізом коледжу під час представлення на виставці навчально-методичних матеріалів було:

-творчий викладач → якісна освіта→ конкурентоспроможний фахівець → міцна економіка!

Члени журі кожного напрямку прискіпливо оцінювали представлені матеріали, щоб в подальшому визначити кращих.

Особливого шарму в розмаїття технічної, науково-методичної творчості, як завжди, додали експонати образотворчого мистецтва.

Політ фантазії, широта української душі, бездоганне володіння тим чи іншим мистецтвом народжує дивовижні картини, ікони — вишиті бісером  руками наших студентів.

Вітражі, вироби з лози та гончарні вироби  все це дивувало і радувало очі відвідувачів.

Особливу увагу присутніх привернули жіночі прикраси з бісеру: сережки, браслети, брожки, намиста і ланцюжки , які були неймовірно гарні.

Глядачі не могли повірити, що “Корзина достатку”, куди були покладені ковбаси, сосики, балики, сир, кондитерські вироби, прикрашені гронами рожевого винограду  були зроблені з солоного тіста, а вазон фіалок із холодного фарфору  все це творіння і творчість “золотих рук” студентки ІІІ курсу юридичного відділення Катерини Станіслав.

Хочеться, щоб на подібні виставки залучали не тільки студентів та викладачів ВНЗ І-ІІ р. а., а й випускників міських, районних, сільських шкіл, і щоб такі виставки сприяли бажанню творити, створювати та стали одним із важелів профорієнтаційної роботи.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.