Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів і студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

 (1).png

04.06.2014 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького НАУ взяв участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, яка відбулася в технічному коледжі,   який є базовим.

   На виставці були представлені експонати та матеріали за такими напрямками:

- технічна творчість;

- навчально-методичні матеріали;

- інформаційні технології в навчальному процесі;

- наукова робота;

- образотворче мистецтво.

Приємно відмітити, що дві діючі моделі обладнання м’ясної та молочної промисловості, які представили студенти-механіки, ввійшли в перелік кращих.

Девізом коледжу під час представлення на виставці навчально-методичних матеріалів було:

-творчий викладач → якісна освіта→ конкурентоспроможний фахівець → міцна економіка!

Члени журі кожного напрямку прискіпливо оцінювали представлені матеріали, щоб в подальшому визначити кращих.

Особливого шарму в розмаїття технічної, науково-методичної творчості, як завжди, додали експонати образотворчого мистецтва.

Політ фантазії, широта української душі, бездоганне володіння тим чи іншим мистецтвом народжує дивовижні картини, ікони — вишиті бісером  руками наших студентів.

Вітражі, вироби з лози та гончарні вироби  все це дивувало і радувало очі відвідувачів.

Особливу увагу присутніх привернули жіночі прикраси з бісеру: сережки, браслети, брожки, намиста і ланцюжки , які були неймовірно гарні.

Глядачі не могли повірити, що “Корзина достатку”, куди були покладені ковбаси, сосики, балики, сир, кондитерські вироби, прикрашені гронами рожевого винограду  були зроблені з солоного тіста, а вазон фіалок із холодного фарфору  все це творіння і творчість “золотих рук” студентки ІІІ курсу юридичного відділення Катерини Станіслав.

Хочеться, щоб на подібні виставки залучали не тільки студентів та викладачів ВНЗ І-ІІ р. а., а й випускників міських, районних, сільських шкіл, і щоб такі виставки сприяли бажанню творити, створювати та стали одним із важелів профорієнтаційної роботи.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 129 гостей.