Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів і студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

 (1).png

04.06.2014 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького НАУ взяв участь у щорічній обласній виставці технічної творчості викладачів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, яка відбулася в технічному коледжі,   який є базовим.

   На виставці були представлені експонати та матеріали за такими напрямками:

- технічна творчість;

- навчально-методичні матеріали;

- інформаційні технології в навчальному процесі;

- наукова робота;

- образотворче мистецтво.

Приємно відмітити, що дві діючі моделі обладнання м’ясної та молочної промисловості, які представили студенти-механіки, ввійшли в перелік кращих.

Девізом коледжу під час представлення на виставці навчально-методичних матеріалів було:

-творчий викладач → якісна освіта→ конкурентоспроможний фахівець → міцна економіка!

Члени журі кожного напрямку прискіпливо оцінювали представлені матеріали, щоб в подальшому визначити кращих.

Особливого шарму в розмаїття технічної, науково-методичної творчості, як завжди, додали експонати образотворчого мистецтва.

Політ фантазії, широта української душі, бездоганне володіння тим чи іншим мистецтвом народжує дивовижні картини, ікони — вишиті бісером  руками наших студентів.

Вітражі, вироби з лози та гончарні вироби  все це дивувало і радувало очі відвідувачів.

Особливу увагу присутніх привернули жіночі прикраси з бісеру: сережки, браслети, брожки, намиста і ланцюжки , які були неймовірно гарні.

Глядачі не могли повірити, що “Корзина достатку”, куди були покладені ковбаси, сосики, балики, сир, кондитерські вироби, прикрашені гронами рожевого винограду  були зроблені з солоного тіста, а вазон фіалок із холодного фарфору  все це творіння і творчість “золотих рук” студентки ІІІ курсу юридичного відділення Катерини Станіслав.

Хочеться, щоб на подібні виставки залучали не тільки студентів та викладачів ВНЗ І-ІІ р. а., а й випускників міських, районних, сільських шкіл, і щоб такі виставки сприяли бажанню творити, створювати та стали одним із важелів профорієнтаційної роботи.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 735 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor