Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Кращий куратор ОДАУ

kuratorODAU.JPG

Одеський державний аграрний університет вдруге проводить конкурс «Кращий куратор студентської групи ОДАУ 2014». 3 червня в актовій залі університету у святкового концерту взяли участь фіналісти попередніх відборів, кращі куратори від агробіотехнологічного факультету, економічного факультету, факультету землевпорядкування та факультету ветеринарної медицини.

- Кращий куратор студентської групи ОДАУ - це конкурс, який передбачає вибір професіонала, що, незалежно від фаху вміє пробуджувати у студентів інтерес до навчання, приваблювати їх позитивним, толерантним спілкуванням. З іншого боку, це свято кураторської душі, великої, щедрої і доброї. В конкурсі беруть участь номінанти незалежно від віку, стажу й майстерності, - ведучий концертної програми Микола Кмитюк.

Цього року у змаганні брали участь: конкурсантка №1 - Аліса Нікіфорчук (економічний факультет), №2 - Оксана Варфоломеєва (факультет землевпорядкування), №3 -  Світлана Купчинська (факультет ветеринарної медицини) та №4 - Інна Когут (агробіотехнологічний факультет).

Кожен етап конкурсної програми оцінювало журі, до складу якого увійшли: декан факультету ветеринарної медицини Любов Пчелінська, декан агробіотехнологічного факультету Віктор Зорунько, декан економічного факультету Василь Попович та декан факультету землевпорядкування Оксана Малащук. Очолювала журі проректор з НПР Олена Коваленко.

Щоб забезпечити об’єктивний підрахунок голосів для підведення підсумків конкурсу, була створена лічильна комісія, до якої увійшли студентка економічного факультету Валентина Бахова  та студентка факультету землевпорядкування Жар Юлія.

Конкурсна програма кожного з номінантів мала складатися з чотирьох етапів:

1. Візитівка;

2. Найкраща документація;

3. Життя студентської групи;

4. Талановитий куратор.

Розпочався конкурс із презентації кращої академічної групи економічного факультету Алісою Нікіфорчук. Виявилося, що група вже набула великої популярності і підтримки не тільки у стінах університету, а і поза ними. Крім того, за ствердженням куратора, до групи входять зірки зі світовим ім’ям.

- Мою групу знають від кафедри кібернетики до кафедри обліку та аудиту в стінах університету, від нічного клубу «Palladium» до «Ітаки» в межах міста, від Львову і до Києва в межах країни. В групі є гостинні українці, запальні болгари, працьовиті молдовани і є ще одна нація – одесити. Група багата не тільки бухгалтерами, а й відомими людьми: Володимир Кличко, Ані Лорак, Андрій П’ятов, відомий фотограф Доротей Аланж, Ектор Хіменес Браун, Пабло Пікассо, а коли приходить час перездач, то в групі з’являється ще й Девід Коперфільд. Маємо велику надію, що будуть і лауреати нобелівської премії, які прославлять Україну з питань економіки, - Аліса Нікіфорчук.

Наступна конкурсантка, Оксана Варфоломеєва, проявила справжній літературний хист, декламуючи віршовану автобіографію, таким чином, познайомивши суддів із шляхом, що привів її до викладання і роботи куратором. Куратор факультету ветеринарної медицини Світлана Купчинська продемонструвала нестандартний сучасний підхід до виконання усім відомої пісні Софії Ротару «Хуторянка». А четверта конкурсантка, куратор агробіотехнологічного факультету Інна Когут, познайомила усіх із своїм гамірним та веселим першим курсом, який один в один схожий на вулик із дикими бджолами.

Наступний етап передбачав оцінювання пакету документів, що має оформляти куратор. Так, кожна з конкурсанток по черзі представляла суддям свою щоденну роботу.

Третій етап конкурсу розважив аудиторію веселими історіями із студентського життя, що відтворювали імпровізовану кураторську годину Аліси Нікіфорчук із своєю групою. Оксана Варфоломеєва та  Інна Когут зачитали аудиторії вірші, що містили цікаві факти із власного досвіду роботи зі студентами. Світлана Купчинська підготувала відеоматеріал, що нагадував студентські спогади.

Найяскравішим, насиченим усіма можливими спецефектами та естрадно-художніми засобами виявився останній етап конкурсу, у якому кожен з кураторів виступив із піснею, і запальним танцем, і веселими гуморесками та всілякими жартами. Світлана Купчинська навіть провела справжній конкурс краси серед своїх студенток. Яскраві сукні, щирі почуття та неймовірно талановиті куратори – ось враження від конкурсу «Кращий куратор студентської групи ОДАУ 2014».

Також свято доповнили виступи студентів ОДАУ: Ганни Левицької, Дмитра Загодіренка, Наталі Слабоденюк, Юлії Жар, які своїми піснями щиро привітали й підтримали конкурсантів. 

За результатами конкурсу ніхто не залишився без відзнаки. У номінації «За інновації в кураторській діяльності» диплом отримала куратор факультету землевпорядкування Оксана Варфоломеєва, у номінації «За залучення студентів до здорового способу життя та спорту» - куратор факультету ветеринарної медицини Світлана Купчинська, у номінації «За залучення студентів до культурно-масових заходів» була нагороджена куратор агробіотехнологічного факультету Інна Когут.

І головною переможницею, що отримала найбільшу кількість голосів і посіла 1 місце у конкурсі «Кращий куратор студентської групи ОДАУ 2014», стала представниця економічного факультету - Аліса Нікіфорчук, яка отримала кубок кращого куратора ОДАУ 2014.

Оксана Фахретдинова

Провідний редактор газети ОДАУ «Студентські обрії»

 

 

 

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 139 гостей.