Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Фахова розмова про Конституцію

konstprav26.06.JPG

На кафедрі права і підприємництва було проведено круглий стіл економічного факультету ЛНАУ з нагоди відзначення 18-ї річниці Конституції України. У викладацькій кімнаті кафедри зібрались викладачі економічного факультету для того, щоб обговорити сучасні проблеми конституційного процесу, пригадати історію прийняття та редагування Конституції. 

У святкуванні взяли участь декан економічного факультету, в. о .проф. Я.С. Янишин, який у вступному слові пов’язав Конституцію із сучасними проблемами суспільного розвитку України. Завідувач кафедри проф. Ю.Е. Губені нагадав положення та норми Основного Закону. Зав. кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого доц. В.М. Ковалів ознайомив учасників засідання із новими конституційними ініціативами Президента. Викладачі та студенти економічного факультету висловили свої думки щодо впливу Конституції на розвиток суспільного життя, пов’язавши деякі гострі проблеми сьогодення із їх правовим регулюванням. Доповідачі звернули увагу на важливість осучаснення норм Конституції України та їх дотримання для забезпечення формування правової культури, виховання громадської свідомості та поваги до Основного Закону України. Учасники круглого столу також вирішили започаткувати на кафедрах факультету обговорення конституційних ініціатив Президента.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 1148 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor