Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Конкурс університетських грантів на розробку нових навчальних програм і курсів

1366893511_going-abroad-for-higher-education.jpg

Міжнародний Вишеградський фонд в рамках спеціалізованої програми Вишеградських університетських навчальних грантів (The Visegrad University Studies Grants) запрошує українські вищі навчальні заклади взяти участь у конкурсі університетських грантів на розробку нових навчальних програм і курсів. Грантовий проект надає можливість коледжам, університетам чи їх окремим підрозділам (школам, факультетам) отримати фінансування на розробку і впровадження у навчальний процес нових програм чи курсів із різних академічних напрямів, які орієнтовані на поширення досвіду країн Вишеградської четвірки у сфері демократизації і трансформаційних процесів, регіональної кооперації, вступу до ЄС тощо.

Нові навчальні програми і курси, які підлягатимуть розробці і впровадженню, можуть викладатися будь-якою мовою. Навчальна програма має складатися, як мінімум, із 12 навчальних курсів. Заняття зі студентами за розробленими програмами/курсами мають розпочатися протягом 24 місяців із моменту затвердження гранту. Очікується, що кожного семестру навчання на програмі/курсі до навчального процесу будуть запрошуватися 2-3 іноземних гостьових лектори із двох країн Вишеградської четвірки.

GrantV4Дедлайн подання аплікаційних заяв: 10 листопада 2014 року.

Право на участь: державні та приватні вищі навчальні заклади.

Обсяги фінансової підтримки: орієнтовно 10 тис Євро у розрахунку на навчальний курс; 40 тис Євро у розрахунку на навчальну програму.

Апліканти мають подати такі документи (в англомовній версії):

Професійні резюме координатора курсу/програми та викладачів, яких пропонується долучити до навчального процесу.

Розширена програма курсу (або навчальний план програми) англійською мовою, у тому числі деталізовані анотації занять/модулів і переліків необхідної та додаткової літератури.

Попередні листи про домовленості щодо залучення гостьових лекторів та їх індивідуальні резюме.

Лист офіційного представника університету, що підтверджує інтеграцію нового курсу у структуру навчальної  програми на довгостроковій основі. У випадку із новою навчальною програмою бажаною є її акредитація профільним міністерством (якщо це неможливо на момент подання аплікаційної заявки, відповідний акредитаційний документ може бути переданий пізніше, але до підписання контракту).

Копії ідентифікаційних документів організації, яка подає заявку (документи повинні містити такі відомості: ім’я офіційного представника організації, зареєстроване місцезнаходження організації, ідентифікаційний номер організації (наприклад, номер платника податків).

Опис навчальних курсів – у випадку подання документів на розробку цілісної програми; заявник повинен додати/прикласти окремо опис кожного навчального курсу в рамках пропонованої програми.

Детальніше про грантову пропозицію читайте на офіційній сторінці Visegrad University Studies Grants або завантаживши детальний опис нових правил щодо оформлення і подання аплікаційної заявки.

Прес-служба ЛНУВМ та БТ

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.