Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Третя Всеукраїнська студентська літня школа «Соціальна мобілізація місцевих громад»

1.jpg

У селі Славське Львівської області 3-7 липня 2014 р. відбулась Третя Всеукраїнська студентська літня школа «Соціальна мобілізація місцевих громад». Школа організована Національною мережею партнерських університетів за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Захід об’єднав більше 20 студентів з 13 вищих навчальних закладів України з різних областей України.

Літня школа спрямована на студентів старших курсів, які цікавляться питаннями соціально-економічного розвитку громад, економічними інструментами забезпечення територіального розвитку, екологічними проблемами, що постають перед громадами України, процесами стратегічного планування та якісного управління, а також, сталого розвитку громад.

Відкриття Літньої школи відвідали:

1. Оксана Реміга – старший менеджер програми ПРООН в Україні.

2. Джейсінгх Сах – міжнародний менеджер Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

3. Микола Бучин – декан інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету Львівська політехніка.

Вітаючи учасників пані Оксана Реміга підкреслила важливість співпраці Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з університетами та передачі досвіду наступним поколінням.

Пан Микола Бучин у своїй вступній промові підкреслив, що сталий розвиток за участі громади має актуальне значення на даний час, зважаючи на поточну ситуацію в Україні.

Доктор Джейсінгх Сах підкреслив, що мобілізація членів громад дуже важлива для розвитку як місцевих територій так і для країни в цілому.

У рамках Третьої Всеукраїнської студентської літньої школи «Соціальна мобілізація місцевих громад» було нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Критеріями оцінювання наукових робіт були: відповідність тематичному напряму конкурсу, актуальність обраної теми, системність і повнота розкриття теми; наукова новизна роботи; обґрунтованість висновків і пропозицій, їх практична корисність.

За результатами оцінок журі, до якого входили викладачі курсів зі сталого розвитку та представники Проекту ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», переможницею проведеного Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» стала Лесюк Альона Станіславівна – студентка Полтавської державної аграрної академії (4 курс факультету обліку та фінансів), яка отримала І місце.

Учасниками Третьої Всеукраїнської студентської літньої школи «Соціальна мобілізація місцевих громад» з Полтавської державної аграрної академії стали:

 

1. Лесюк Альона – студентка 4 курсу, факультет обліку та фінансів.

2. Паскаль Анатолій – студент 1 курсу, факультету економіки та менеджменту.

3. Троян Артур – студент 4 курсу, факультету економіки та менеджменту.

4. Бардіна Тетяна – асистент кафедри бізнес-адміністрування і права Полтавської державної аграрної академії.

Протягом тижня учасники літньої школи обмінювалися своїм баченням з різних аспектів сталого розвитку, а також відвідали громаду с. Нижнє Синєвидне (Сколівський район, Львівська область) та районний ресурсний центр громад (Сколівський район, Львівська область), де мали можливість поговорити з членами громади та активістами.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.