Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Третя Всеукраїнська студентська літня школа «Соціальна мобілізація місцевих громад»

1.jpg

У селі Славське Львівської області 3-7 липня 2014 р. відбулась Третя Всеукраїнська студентська літня школа «Соціальна мобілізація місцевих громад». Школа організована Національною мережею партнерських університетів за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Захід об’єднав більше 20 студентів з 13 вищих навчальних закладів України з різних областей України.

Літня школа спрямована на студентів старших курсів, які цікавляться питаннями соціально-економічного розвитку громад, економічними інструментами забезпечення територіального розвитку, екологічними проблемами, що постають перед громадами України, процесами стратегічного планування та якісного управління, а також, сталого розвитку громад.

Відкриття Літньої школи відвідали:

1. Оксана Реміга – старший менеджер програми ПРООН в Україні.

2. Джейсінгх Сах – міжнародний менеджер Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

3. Микола Бучин – декан інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету Львівська політехніка.

Вітаючи учасників пані Оксана Реміга підкреслила важливість співпраці Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з університетами та передачі досвіду наступним поколінням.

Пан Микола Бучин у своїй вступній промові підкреслив, що сталий розвиток за участі громади має актуальне значення на даний час, зважаючи на поточну ситуацію в Україні.

Доктор Джейсінгх Сах підкреслив, що мобілізація членів громад дуже важлива для розвитку як місцевих територій так і для країни в цілому.

У рамках Третьої Всеукраїнської студентської літньої школи «Соціальна мобілізація місцевих громад» було нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Критеріями оцінювання наукових робіт були: відповідність тематичному напряму конкурсу, актуальність обраної теми, системність і повнота розкриття теми; наукова новизна роботи; обґрунтованість висновків і пропозицій, їх практична корисність.

За результатами оцінок журі, до якого входили викладачі курсів зі сталого розвитку та представники Проекту ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», переможницею проведеного Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» стала Лесюк Альона Станіславівна – студентка Полтавської державної аграрної академії (4 курс факультету обліку та фінансів), яка отримала І місце.

Учасниками Третьої Всеукраїнської студентської літньої школи «Соціальна мобілізація місцевих громад» з Полтавської державної аграрної академії стали:

 

1. Лесюк Альона – студентка 4 курсу, факультет обліку та фінансів.

2. Паскаль Анатолій – студент 1 курсу, факультету економіки та менеджменту.

3. Троян Артур – студент 4 курсу, факультету економіки та менеджменту.

4. Бардіна Тетяна – асистент кафедри бізнес-адміністрування і права Полтавської державної аграрної академії.

Протягом тижня учасники літньої школи обмінювалися своїм баченням з різних аспектів сталого розвитку, а також відвідали громаду с. Нижнє Синєвидне (Сколівський район, Львівська область) та районний ресурсний центр громад (Сколівський район, Львівська область), де мали можливість поговорити з членами громади та активістами.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Верховна Рада України

З 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів і більше не набиратимуть вступників на “молодшого спеціаліста”. Це передбачено проєктом закону "Про фахову передвищу освіту", який 6 червня 2019 року, ухвалила в другому читанні та в цілому Верховна Рада України. Документ підтримали 236 народних депутатів.

Зараз на сайті 0 користувачів та 574 гостя.