Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День знань в Уманському НУС

IMG_0622.jpg

Доброю традицією для Уманського національного університету садівництва є проведення Дня знань – урочистого свята всієї університетської родини. Щороку вона поповнюється новим поколінням студентів, для яких починається незвіданий і нелегкий шлях до вершини пізнання знань.   

От і цьогоріч жовтокоса осінь ласкавим теплим подихом сповила усе довкола та покликала вчорашніх абітурієнтів за студентські лави, надавши їм статусу першокурсників Уманського національного університету садівництва.

Розпочалася святкова лінійка студентським гімном «Гаудеамус», який урочисто сповістив усім про початок нового навчального року.

Сердечно привітала зі святом та побажала великого натхнення на шляху до підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості студентам-першокурсникам ректор університету, професор Олена Непочатенко: «Сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному з найкращих університетів України. Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружну й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання. Пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається зі шкільних класів, з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Саме ваше прагнення до навчання, пізнання та самореалізації є запорукою гідного майбутнього».

Олена  Олександрівна висловила слова подяки викладачам за їх щоденну нелегку працю, побажала нових трудових і наукових звершень на благо рідного університету й України.

Із побажаннями міцного здоров’я, терпіння і порозуміння ректор університету звернулася також до батьків студентів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.

З першовересневим святом студентів привітала також голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик, яка закликала першокурсників поповнити студентську родину та побажала усім студентам з легкістю підкорювати нову вершину знань.

Хвилюючим моментом стало урочисте винесення учасниками творчих колективів Центру культури і виховання студентів державного прапора та виконання Гімну України.

Ректор університету Олена Непочатенко вручила відмінникам навчання дзвоник, який віднині кожного ранку сповіщатиме студентство про початок занять.    

І під вигуки «Слава Україні! Героям слава!» – полетіли жовто-блакитні кульки, несучи у блакитну височінь найкращі прагнення і сподівання першокурсників та учасників урочистостей.

 

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 1220 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor