Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День Знань в Сумському НАУ

C3 029.jpg

31 серпня 2014 року в Сумському національному аграрному університеті відбулося свято інавгурації студентів-першокурсників. Розпочалися урочистості об 11.00 біля головного корпусу університету.

Першокурсників та викладачів привітали ректор СНАУ Володимир Ладика, голова Сумської обласної ради Микола Клочко, начальник управління освіти й науки Сумської ОДА Олена Попова, керівник освітніх проектів корпорації «Кернел» Марина Калюжна та інші поважні гості. Але, відзначаючи День Знань, ми ні на мить не забуваємо про те, що наразі в нашій країні точаться запеклі бої, тож учасники дійства хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв України.

Право підняти прапор Сумського національного аграрного університету біло надано переможцям Форуму сільської молоді 2014 року Павлу Нестерчуку, студенту факультету ветеринарної медицини, та Аліні Авраменко, студентці факультету харчових технологій.

За сумлінне виконання службових обов’язків, наполегливість та ініціативність у роботі подяками ректора СНАУ були відзначені старший викладач кафедри захисту ростин ім. А.К. Мішньова Віра Сарбаш, доцент кафедри фінансів Михайло Геєнко, старший викладач кафедри Охорони праці Олена Семерня, студентка факультету ветеринарної медицини Дар’я Кривуля та студент юридичного факультету Руслан Матвеєв.

Традиційно відбулася урочиста передача символічних студентського квитка, залікової книжки та ключа до знань. Тож тепер, озброєні цими символами успішного навчання, наші першокурсники впевнено торуватимуть шлях до знань :) Тим більше, що отримали благословення від настоятеля Храму святої Валентини протоієрея Ніколая Поліщука.

Ну й, звісно, свято не було б тами красивим та зворушливим без виступів наших юних артистів – народного ансамблю народного танцю «Весна», вокалістів Марії Машко, Аліни Мельникової та Сергія Козиря, а також молодшої групи АСБТ «Свей» з композицією «Віденський бал». Під час виконання пісні «Україна – це я» студенти-першокурсники влаштували флешмоб «Україна у серці моєму». І справжнім сюрпризом став виступ ансамблю сучасного бального танцю «Свей» з прем’єрною композицією «На крилах традицій рідної землі».

Впродовж дня відбулися також футбольний матч між збірними командами СНАУ та міста, вечір знайомств «Пісенні українські розваги» та «Літній кіносеанс», на якому можна було переглянути фільм під відкритим небом.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.