Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У МНАУ відбулися урочисті посвяти з нагоди Дня знань студентів-першокурсників

IMG_8425.JPG

Миколаївський національний аграрний університет зустрів першокурсників святковим концертом та привітанням почесних гостей.

Урочисте дійство розпочалося з привітання ректора МНАУ, професора Шебаніна В’ячеслава Сергійовича. У своєму вітальному слові ректор побажав всім студентам наснаги в навчанні та досягнення всіх поставлених цілей.

Зі зверненням до першокурсників також виступили голова Миколаївської обласної ради Кремінь Тарас Дмитрович, генеральний директор ТОВ «Золотий колос» Іванова Надія Валеріївна, доктор сільськогосподарських наук Топіха Віра Сергіївна, які закликали студентів до плідної праці, участі в становленні та розвитку аграрного сектору, економіки та України в цілому. 

Першокурсникам університету та технолого-економічного коледжу МНАУ було вручено символічний ключ до знань та студентський квиток, який буде супроводжувати їх протягом всього навчального процесу та студентського життя в стінах вже рідного університету.

Урочисте дійство супроводжувалося гучними піснями та виступами студентів МНАУ на честь першокурсників.

Після закінчення святкового концерту перший проректор Бабенко Дмитро Володимирович запросив всіх першокурсників відвідати перші лекції та продовжити ознайомлення з Миколаївським національним аграрним університетом.

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 231 гість.