Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День знань у Технологічно-промисловому коледжі ВНАУ

png.

В день, коли жовтогарячі барви осені поступово змінюють яскраві літні кольори, до всіх освітян приходить світле свято – День знань. Ясна сонячна погода у цей день по-особливому сприяла святковому настрою, що панував у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету.

 Вишиванки, вишукані сукні, квіти, жовто-блакитні кульки в руках студентів – все це ще більше додавало урочистості святу.

У вітальному слові виконуючий обов’язки директора коледжу Руслан Володимирович Будяк привітав усіх присутніх зі всенародним святом та висловив вдячність першокурсникам і їх батькам за те, що серед великої кількості навчальних закладів міста Вінниці, Вінницької та сусідніх областей вони обрали саме наш коледж. Керівник коледжу запевнив, що їх вибір вірний, адже після закінчення коледжу випускники мають змогу продовжити здобувати вищу освіту за фахом у Вінницькому національному аграрному університету.

Гостем свята була виконуюча обов’язки ректора Вінницького національного аграрного університету Галина Василівна Янчук, яка у вітальному слові відзначила, що коледж є одним із найкращих в системі ВНЗ Мінагрополітики. Проректор додала, що оглянувши матеріально-технічну базу коледжу і побачивши зроблене колективом до нового навчального року, ще раз переконалася, що ТПК – таки кращий в системі тих, що входять в структуру університету.

Галина Василівна вручила почесні грамоти президента університету Григорія Миколайовича Калетніка кращим викладачам та студентам коледжу та теж окреслила перспективу випускників продовжити навчання на ІІІ-му курсі відповідних спеціальностей у Вінницькому аграрному. 

Народний ансамбль танцю «Ровесник» хореографічно-музичною композицією «Подільська моя сторона» додав атмосфері свята ще більшої урочистості, а учасники танцювальної групи вручили гостям свята запашні українські короваї.

Дуже сумно та тривожно, що це чудове свято затьмарене подіями, які торкаються кожного із нас, адже на сході України йдуть реальні військові дії, де гинуть наші співвітчизники. Тож хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять бійців Небесної сотні та бійців АТО, які віддали своє життя за єдність України. Водночас в небо були випущені жовто-блакитні кульки, як символ душ загиблих, які стали ближчими до Бога.

Присутній на урочистій лінійці отець Вадим дав настанову на гарне навчання першокурсникам та всім студентам, побажав усім присутнім миру, терпіння і віри в майбутнє і провів обряд освячення на добрі справи. 

Кращі випускники коледжу Паламарчук Віктор та Гуцол Ірина вручили першокурсникам символічні «Ключ до знань» та «Залікову книжку».

І, нарешті, традиційний «перший дзвінок» закликав старшокурсників на пари, а першокурсників та їх батьків до актової зали коледжу, де, як і по всій Україні, відбувся перший урок на тему: «Україна – суверенна демократична держава» з демонстрацією фільму про мужність та героїзм бійців, які перебувають в зоні АТО.

Після зборів Руслан Будяк ознайомив першокурсників та їх батьків з матеріально-технічною базою коледжу, проблемами, які стоять перед навчальним закладом та перспективами його розвитку. Він закликав першокурсників бути патріотами уже своєї «альма-матір», продовжувати кращі традиції та започатковувати нові для її процвітання 

На закінчення свята для усіх присутніх підготовлено концерт, програма якого спрямована на національно-патріотичне виховання студентів.

Свято закінчилося. Студенти зі своїми кураторами розійшлися аудиторіями. Розпочалися трудові будні студентства…

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.