Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Із надією в майбутнє…

P9012077.JPG

Цього року традиційне святкування Дня знань та посвята першокурсників у студенти ОДАУ пройшла у підкреслено патріотичному настрої. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання захисників нашої Батьківщини, що вже ніколи не повернуться додому і віддали данину шани тим, хто продовжує свій бій за мирне небо для кожного з нас.

– Саме зараз Україна веде війну за незалежність, дехто із ваших ровесників виконує свій громадський обов’язок щоразу ризикуючи власним життям. Тисяча українських патріотів вже загинула на цій неоголошеній війні, прошу вшанувати їх хвилиною мовчання… – таким зверненням розпочав цьогорічне святкування, затьмарене подіями на Донбасі, ректор ОДАУ професор Сергій Корлюк .

Тим не менш, студенти не залишилися без привітань від ректора. Сергій Сергійович висловив подяку першокурсникам за те, що вони обрали ОДАУ та запевнив, що вони обрали дуже потрібні професії. Професії, що дарують людям «хліб і до хліба», що допомагають використовувати та переробляти все те, що продукує родюча українська земля.  

 – Безумовно, не тільки хлібороби вийдуть із наших стін. Ми виховаємо нове покоління інженерів, землевпорядників, економістів та менеджерів. Але, я сподіваюся, що головним надбанням, яке Ви винесете із університету, буде дух колективізму, дух патріотизму, почуття ліктя. Ви стали частиною великої сім’ї. І я маю надію, що свої найкращі роки, студентські роки, Ви проведете у нашому університеті, у колі колег та друзів. Я сподіваюся, що ми будемо повноцінно проводити заняття, знайомитися з сучасними технологіями. В цьому Вам допоможе прекрасний викладацький склад, частина якого сьогодні присутня в цьому залі. Також в ОДАУ  дуже розвинена студентська самодіяльність, тобто в Вас буде можливість повною мірою розкрити всі свої таланти. Я бажаю Вам на шляху пізнання своєї професії успіхів і перемог, а всім нам - однієї великої перемоги! – ректор ОДАУ, професор Сергій Корлюк.

Також привітати професорсько-викладацький склад і студентів-першокурсників завітав директор Департаменту агропромислового розвитку Одеської  обласної  державної організації Анатолій Новаковський: «Шановні студенти, шановні батьки, шановні викладачі, вже традиційно я із Вами у цей день. Щиро вітаю студентів із подвійним святом! Бажаю щоб весь період навчання в Одеському державному аграрному університеті Ви були бадьорі, активні, цілеспрямовані, щоб виправдали, перш за все, свої надії і сподівання і надії своїх батьків. Щодо майбутньої роботи хочу додати, що аграрне виробництво чекає ваших рук, ваших сердець, а завдання в нас одне - повною мірою реалізувати аграрний потенціал нашої держави, це і підвищення конкурентоздатності, і підвищення ефективності та продуктивності нашого аграрного сектору. Зі святом Вас, добра здоров'я та успіхів!».

Із привітаннями від професорсько-викладацького складу ОДАУ виступила  завідуюча кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Ірина Крюкова. Вона підкреслила, що саме сьогодні студенти починають великий шлях, що дозволить їм стати кваліфікованими спеціалістами і досвідченими фахівцями своєї справи. Ірина Олександрівна від усього серця побажала усім здоров’я, сил, терпіння, наснаги та пообіцяла, що здобуті знання та сумлінна праця обов’язково стануть запорукою майбутніх перемог. 

Цікавим був і виступ батька студентки 1 курсу, Олександра Трофімова, котрий у 1991 році закінчив економічний факультет ОДАУ, на який, до речі, вступила і його донька. Олександр Георгійович висловив подяку своїм колишнім викладачам за все, що він зрозумів у студентські роки, чому навчився. Він попросив студентів-першокурсників уважно та шанобливо ставитися до людей, що дарують знання і не втрачати голови від нещодавно отриманої додаткової свободи. Та передбачив, що незабаром кожному з них необхідно буде відповісти собі на найголовніше питання «Навіщо людині вчитися, навіщо знання взагалі?».

В свою чергу голова студентської ради університету ,Зінаїда Гребенюк, побажала студентам підкорювати нові й нові вершини у навчанні і бути активними у громадському житті університету.

Для урочистого ритуалу посвяти в студенти ректор ОДАУ професор Сергій Корлюк запросив двох першокурсників, щоб віддати їм символічний «студентський квиток». 

Студент 4 курсу факультету ветеринарної медицини Дмитро Загодіренко додав святковості вересневій події виконанням патріотичною пісні Назарія Яремчука  «Ти моя Україна».  

Після виконання державного гімну України декани запросили першокурсників для зустрічі із професорсько-викладацьким складом факультетів.

Оксана Фахретдинова

Провідний редактор газети ОДАУ «Студентські обрії»

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 233 гостя.