Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ветеринарного університету – вояки АТО

111.jpg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького сьогодні проводжав двох студентів університету Гната Тарасюка та Олексія Оксаніченко в АТО на місце дислокації. батальйону «Шторм», де вони служать.

З 29 серпня по 8 вересня вояки добровільного батальйону «Шторм» (м.Одеса) перебували у відпустці. Хлопці побували у рідних домівках на  Івано -Франківщині та Черкащині, а також приїхали до  університету, де їх зустріли ректор, викладачі, однокурсники з факультетів ветеринарної медицини та харчових технологій і екології. Під час зустрічі з ректором та викладачами, хлопці розповіли, що вони не випадково потрапили до одеського загону добровольців. У той час, коли формувався загін, вони перебували в Одесі. Обидва зрозуміли, що це їхнє призначення – захищати рідну землю. «Це не має значення, звідки ти родом – Україна одна для всіх, - сказав Олексій Оксаніченко з Городища Черкаської області. Ректор університету, професор Володимир Стибель, дізнавшись, чого потребують студенти-воїни, дав доручення  до їхнього від’їзду придбати необхідне взуття та одяг. Він також доручив відповідальним особам підтримувати зв’язок з командуванням та волонтерами батальйону. Радісно зустріли своїх колег учасники студентського хору. Вони заспівали їм «Многая літа!» і побажали повернутись живими.

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 766 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor