Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ветеринарного університету – вояки АТО

111.jpg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького сьогодні проводжав двох студентів університету Гната Тарасюка та Олексія Оксаніченко в АТО на місце дислокації. батальйону «Шторм», де вони служать.

З 29 серпня по 8 вересня вояки добровільного батальйону «Шторм» (м.Одеса) перебували у відпустці. Хлопці побували у рідних домівках на  Івано -Франківщині та Черкащині, а також приїхали до  університету, де їх зустріли ректор, викладачі, однокурсники з факультетів ветеринарної медицини та харчових технологій і екології. Під час зустрічі з ректором та викладачами, хлопці розповіли, що вони не випадково потрапили до одеського загону добровольців. У той час, коли формувався загін, вони перебували в Одесі. Обидва зрозуміли, що це їхнє призначення – захищати рідну землю. «Це не має значення, звідки ти родом – Україна одна для всіх, - сказав Олексій Оксаніченко з Городища Черкаської області. Ректор університету, професор Володимир Стибель, дізнавшись, чого потребують студенти-воїни, дав доручення  до їхнього від’їзду придбати необхідне взуття та одяг. Він також доручив відповідальним особам підтримувати зв’язок з командуванням та волонтерами батальйону. Радісно зустріли своїх колег учасники студентського хору. Вони заспівали їм «Многая літа!» і побажали повернутись живими.

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.