Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ветеринарного університету – вояки АТО

111.jpg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького сьогодні проводжав двох студентів університету Гната Тарасюка та Олексія Оксаніченко в АТО на місце дислокації. батальйону «Шторм», де вони служать.

З 29 серпня по 8 вересня вояки добровільного батальйону «Шторм» (м.Одеса) перебували у відпустці. Хлопці побували у рідних домівках на  Івано -Франківщині та Черкащині, а також приїхали до  університету, де їх зустріли ректор, викладачі, однокурсники з факультетів ветеринарної медицини та харчових технологій і екології. Під час зустрічі з ректором та викладачами, хлопці розповіли, що вони не випадково потрапили до одеського загону добровольців. У той час, коли формувався загін, вони перебували в Одесі. Обидва зрозуміли, що це їхнє призначення – захищати рідну землю. «Це не має значення, звідки ти родом – Україна одна для всіх, - сказав Олексій Оксаніченко з Городища Черкаської області. Ректор університету, професор Володимир Стибель, дізнавшись, чого потребують студенти-воїни, дав доручення  до їхнього від’їзду придбати необхідне взуття та одяг. Він також доручив відповідальним особам підтримувати зв’язок з командуванням та волонтерами батальйону. Радісно зустріли своїх колег учасники студентського хору. Вони заспівали їм «Многая літа!» і побажали повернутись живими.

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 461 гість.