Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Заступник посла Чеської Республіки представив студентам освітні програми Євросоюзу

3.jpg

8 вересня 2014 р. Вінницький національний аграрний університет приймав радника-посланника, заступника посла Чеської Республіки в Україні Павла Бучека. Присутніми на зустрічі були проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ірина Гунько, помічник президента ВНАУ Інна Гончарук, директор Центру міжнародних зв’язків та діяльності Катерина Ковальова, декани факультетів та студентський актив.

Павел Бучек приїхав до нашого університету презентувати освітні програми Євросоюзу «Erasmus Mundus», що реалізуються в рамках проекту «Скажи YES! освіті в ЄС». Інформаційна кампанія була ініційована Представництвом ЄС в Україні, посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями. Представник Чеського посольства розповів, що порівняно з іншими країнами Європи і Туреччини Україна досі пасе задніх за кількістю студентів, які взяли участь у освітніх програмах Євросоюзу. Саме тому Інститут світової політики розпочав кампанію з інформування українських студентів про перспективи, які відкриє для них навчання за програмами Євросоюзу.

Посла супроводжували стипендіатки програм студентського обміну «Erasmus Mundus» Марина та Юлія Михайлюк, Марина Вейган. Вони розповіли, що дана освітня програма була започаткована Європейським Союзом в 2004 році для країн, які не входять до ЄС. Програма спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів на всіх континентах. Згідно програми студенти старших курсів і науковці з різних країн, включаючи Україну, мають змогу отримувати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень у країнах ЄС. Програма Еразмус Мундус також ставить за мету сприяння взаєморозумінню між людьми, активізацію міжкультурного діалогу. Дівчата розповіли про власний досвід 10-місячного навчання в одному з вишів Вільнюса (Литва), де здобували бакалаврський та магістерський рівні.

За матеріалами: http://www.vsau.org

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 508 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor