Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Наша сила – в єдності

assets_images_2014_deps_econom-theory_ato_IMG_0771.jpg.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32.jpeg

Сьогодні, коли батьківщина потерпає від болю та жахіть війни, як ніколи, загострюються почуття патріотизму, любові до рідної землі, здатність до самопожертви та співчуття. Саме сьогодні на терезах переважають благородство, чистота душ та відданість національним ідеям.

Колектив Уманського національного університету садівництва завжди долучався до суспільних проблем, брав участь у благодійних акціях, роблячи свій посильний внесок у збереження суверенності держави.

У художньому салоні «Мальва» за участі ректора університету Олени Непочатенко відбулася подія, яка змусила ще раз із гідністю констатувати, що студенти Уманського НУС – гордість, надія держави. Саме вони, члени збірної команди Черкаської області з важкої атлетики, майстри спорту України Володимир Петришин та Дмитро Буняк, срібна призерка чемпіонату України серед аграрних вузів Євгенія Антонян під керівництвом тренера Василя  Пучка стали ініціаторами передачі волонтерському центру «Мальва» коштів, які підуть на допомогу бійцям Нацгвардії. Керівники центру Людмила Кононенко і Тетяна Яцюк всі закуплені речі з допомогою волонтерів передають на навчальні полігони, у військові госпіталі, в зону АТО.

У своєму інтерв’ю спортсмени Уманського НУС наголосили, що їх грошовий внесок є невеликою краплиною у великому прагненні об’єднатись і допомогти бійцям Збройних Сил України, тим, хто захищає нас із вами від куль і градів, хто охороняє кордони від окупантів.

Університет організував зустріч з учасником АТО Сергієм Вишневським. Сергій розповів, як після нетривалої підготовки 2 серпня його відправили в м. Ізюм на Харківщині, а звідти розподілили у м. Дебальцеве Донецької області на блокпост, біля якого він разом із десятьма побратимами – добровольцями Національної гвардії під постійними обстрілами ніс службу у розвідвзводі.

Під час зустрічі студенти цікавилися забезпеченням української армії військовою технікою, спорядженням, продуктами харчування, відношенням місцевого населення Дебальцевого до наших вояків, чи страшно на війні. Ми отримали інформацію про те, що наших захисників добре забезпечують продуктами харчування, необхідною військовою амуніцією. Переважно – завдяки волонтерам. До наших вояків добре відношення, і їм вже не страшно, адже людина на війні звикає до всього, особливо якщо їй є за що воювати. Сергій сказав, що воює за Україну, за свого сина, за всіх нас. Закликав студентів любити та цінувати свою Вітчизну, бути її патріотами. Він з оптимізмом дивиться у майбутнє і після війни хоче продовжити військову службу у лавах Збройних Сил, вступити до військового училища.

З подякою від ректора університету Олена Непочатенко, під вигуки «Слава Україні! Героям слава!» – завершилася акція, що стала ще однією вікопомною сторінкою в історії аграрного вишу, якому незабаром виповниться 170 років.

Єднаймося, тільки разом – ми сила, що здатна подолати всі незгоди на шляху до збереження суверенності рідної неньки-України!

                    

Надія Зубова, 

методист Центру культури і виховання студентів

Лариса Фицик, доцент кафедри економічної теорії

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 141 гість.