Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Вінницького аграрного відповіли на виклик акції Ice Bucket Challenge

7.jpg

Уже кілька тижнів в Україні поширюється флеш-моб з обливанням холодною водою Ice Bucket Challenge. Cуть «мокрої естафети» проста: її учасники обливаються з відра холодною водою, кидають «пас» іншим учасникам, після чого перераховують гроші на благодійність. В Україні найчастіше гроші перераховують на допомогу бійцям АТО.

Прийняли крижану купіль і студенти Вінницького аграрного. Тільки обливалися не з відра, а під тиском пожежного гідранта машини оперативно-рятувальної служби частини №1 м. Вінниці. Учасників взяти участь в акції виявилося дуже багато. Витанцьовуючи під бризками води, молодь дружно вигукувала:«Україна!». Не оминули «забави» і потрапили під холодний душ пожежників і викладачі та навіть перший проректор Олександр Яремчук.

Серед ВНЗ Вінницької області першими до флеш-мобу приєднались студенти Вінницького технологічно-промислового коледжу, чим кинули виклик Студентській Раді та профкому нашого університету. Наші студенти, у свою чергу, кинули виклик молоді свого структурного підрозділу – Ладижинському коледжу, а з вінницьких вишів – педагогічному університету. За правилами, зробити це вони мають протягом 24 годин від виклику та зафільмувати флеш-моб на відео. Ідею молоді підтримати українську армію схвалили також викладачі та дирекція коледжу. Разом зі студентами відро крижаної води на себе вилив і в.о директора коледжу Руслан Володимирович Будяк. За його словами, підтримати студентство і направити кошти на допомогу нашим воїнам у боротьбі за мир на нашій квітучій Україні – це обов’язкова справа кожного.

Голова студентської ради навчального закладу Ірина Гуцол естафету «Ice Bucket Challenge» передала студентам Вінницького національного аграрного університету, Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ, Вінницького торгово-економічного інституту. 

Зібрані в ході акції 2 тисячі гривень активісти університету планують передати бійцям зони АТО. 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив концепцію «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», що визначає напрями реформи до 2027 року. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, реформа супроводжуватиметься не лише модернізацією інфраструктури, а й зміною стандартів та навчанням майстрів і вчителів, які викладають у закладах професійної освіти.

Зараз на сайті 1 користувач та 732 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor