Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Вінницького аграрного відповіли на виклик акції Ice Bucket Challenge

7.jpg

Уже кілька тижнів в Україні поширюється флеш-моб з обливанням холодною водою Ice Bucket Challenge. Cуть «мокрої естафети» проста: її учасники обливаються з відра холодною водою, кидають «пас» іншим учасникам, після чого перераховують гроші на благодійність. В Україні найчастіше гроші перераховують на допомогу бійцям АТО.

Прийняли крижану купіль і студенти Вінницького аграрного. Тільки обливалися не з відра, а під тиском пожежного гідранта машини оперативно-рятувальної служби частини №1 м. Вінниці. Учасників взяти участь в акції виявилося дуже багато. Витанцьовуючи під бризками води, молодь дружно вигукувала:«Україна!». Не оминули «забави» і потрапили під холодний душ пожежників і викладачі та навіть перший проректор Олександр Яремчук.

Серед ВНЗ Вінницької області першими до флеш-мобу приєднались студенти Вінницького технологічно-промислового коледжу, чим кинули виклик Студентській Раді та профкому нашого університету. Наші студенти, у свою чергу, кинули виклик молоді свого структурного підрозділу – Ладижинському коледжу, а з вінницьких вишів – педагогічному університету. За правилами, зробити це вони мають протягом 24 годин від виклику та зафільмувати флеш-моб на відео. Ідею молоді підтримати українську армію схвалили також викладачі та дирекція коледжу. Разом зі студентами відро крижаної води на себе вилив і в.о директора коледжу Руслан Володимирович Будяк. За його словами, підтримати студентство і направити кошти на допомогу нашим воїнам у боротьбі за мир на нашій квітучій Україні – це обов’язкова справа кожного.

Голова студентської ради навчального закладу Ірина Гуцол естафету «Ice Bucket Challenge» передала студентам Вінницького національного аграрного університету, Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ, Вінницького торгово-економічного інституту. 

Зібрані в ході акції 2 тисячі гривень активісти університету планують передати бійцям зони АТО. 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 122 гостя.