Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ТДАТУ за МИР!

IMG_9365.jpg

Україна вже не перший місяць переживає біду, яка з кожним днем все більше об’єднує нас у велику українську націю. Люди розуміють, що тільки загальними зусиллями вони зможуть перемогти ворога та досягти миру та єдності на своїй рідній землі.

Саме тому, 12 вересня о 17 годині в місті  відбулася «Хода за Мир», ініціатором якої виступила Запорізька обласна державна адміністрація. В цьому заході взяли участь всі небайдужі мешканці Мелітополя, серед яких були студенти і викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету. З величезним 15-метровим прапором, безліччю плакатів, які закликали до миру, та гарним патріотичним настроєм студенти ТДАТУ вирушили на Площу Перемоги.

Проводила цей захід Дубініна Олена – керуюча справами виконкому. Разом з нею, перед присутніми виступили заступники міського голови: Ірина Рудакова, Олег Бандурін та директор 19 гімназії Мельник Світлана. Після їх промов на сцену піднімались всі, хто хотів виступити перед місцевим населенням. Найзворушливішим був виступ 5-тирічної дівчинки Олександри, яка розповіла вірш про Україну.

Наприкінці мітингу Олена Дубініна зачитала звернення всіх жителів міста до різних організацій Російської Федерації, з вимогою вивести свої війська та озброєння з територій нашої держави. Після промови, всі бажаючі поставили свої підписи під цим зверненням.

Ми щиро віримо і сподіваємося на те, що цей захід допоможе нашій країні стати на крок ближче до свободи, єдності, а найголовніше миру! Адже наша країна «Вільна, сильна і єдина». Слава Україні!!!

 

Юлія Бєлєва, студентка 11 МБ ЕП

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 1 користувач та 578 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor