Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти ТДАТУ за МИР!

IMG_9365.jpg

Україна вже не перший місяць переживає біду, яка з кожним днем все більше об’єднує нас у велику українську націю. Люди розуміють, що тільки загальними зусиллями вони зможуть перемогти ворога та досягти миру та єдності на своїй рідній землі.

Саме тому, 12 вересня о 17 годині в місті  відбулася «Хода за Мир», ініціатором якої виступила Запорізька обласна державна адміністрація. В цьому заході взяли участь всі небайдужі мешканці Мелітополя, серед яких були студенти і викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету. З величезним 15-метровим прапором, безліччю плакатів, які закликали до миру, та гарним патріотичним настроєм студенти ТДАТУ вирушили на Площу Перемоги.

Проводила цей захід Дубініна Олена – керуюча справами виконкому. Разом з нею, перед присутніми виступили заступники міського голови: Ірина Рудакова, Олег Бандурін та директор 19 гімназії Мельник Світлана. Після їх промов на сцену піднімались всі, хто хотів виступити перед місцевим населенням. Найзворушливішим був виступ 5-тирічної дівчинки Олександри, яка розповіла вірш про Україну.

Наприкінці мітингу Олена Дубініна зачитала звернення всіх жителів міста до різних організацій Російської Федерації, з вимогою вивести свої війська та озброєння з територій нашої держави. Після промови, всі бажаючі поставили свої підписи під цим зверненням.

Ми щиро віримо і сподіваємося на те, що цей захід допоможе нашій країні стати на крок ближче до свободи, єдності, а найголовніше миру! Адже наша країна «Вільна, сильна і єдина». Слава Україні!!!

 

Юлія Бєлєва, студентка 11 МБ ЕП

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 325 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor