Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ТДАТУ за МИР!

IMG_9365.jpg

Україна вже не перший місяць переживає біду, яка з кожним днем все більше об’єднує нас у велику українську націю. Люди розуміють, що тільки загальними зусиллями вони зможуть перемогти ворога та досягти миру та єдності на своїй рідній землі.

Саме тому, 12 вересня о 17 годині в місті  відбулася «Хода за Мир», ініціатором якої виступила Запорізька обласна державна адміністрація. В цьому заході взяли участь всі небайдужі мешканці Мелітополя, серед яких були студенти і викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету. З величезним 15-метровим прапором, безліччю плакатів, які закликали до миру, та гарним патріотичним настроєм студенти ТДАТУ вирушили на Площу Перемоги.

Проводила цей захід Дубініна Олена – керуюча справами виконкому. Разом з нею, перед присутніми виступили заступники міського голови: Ірина Рудакова, Олег Бандурін та директор 19 гімназії Мельник Світлана. Після їх промов на сцену піднімались всі, хто хотів виступити перед місцевим населенням. Найзворушливішим був виступ 5-тирічної дівчинки Олександри, яка розповіла вірш про Україну.

Наприкінці мітингу Олена Дубініна зачитала звернення всіх жителів міста до різних організацій Російської Федерації, з вимогою вивести свої війська та озброєння з територій нашої держави. Після промови, всі бажаючі поставили свої підписи під цим зверненням.

Ми щиро віримо і сподіваємося на те, що цей захід допоможе нашій країні стати на крок ближче до свободи, єдності, а найголовніше миру! Адже наша країна «Вільна, сильна і єдина». Слава Україні!!!

 

Юлія Бєлєва, студентка 11 МБ ЕП

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 138 гостей.