Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Навчальний візит у рамках Темпус-проекту «QANTUS» до іспанського університету м. Ллейда

100_0513.JPG

В університеті м. Ллейда (Іспанія) в рамках Темпус-проекту “QANTUS” з 8 по 12 вересня п.р. проходив навчальний візит, в якому взяли участь представники таких навчальних закладів та організацій: ДУ «НМЦ»Агроосвіта», НУБіП, Білоцерківський національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет, Уманський національний університет садівництва,  Інститут екології Карпатського університету (м. Львів), Одеська національна морська академія, Одеський державний екологічний університет, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,  Інститут інноваційних технологій та змісту навчання та Міністерство освіти і науки України.

Протягом візиту учасники отримали інформацію щодо національної системи вищої освіти Іспанії, обговорили кваліфікації вищої освіти та документи про вищу освіту в Іспанії. Викладачі університету м. Ллейда поділились досвідом планування результатів навчання в галузі наук про навколишнє середовище та розповіли про структуру і зміст навчальних дисциплін в Іспанських університетах. Дуже корисною була інформація щодо організації навчального процесу та доступу до навчальних матеріалів. Не менш важливою була тема організації та проведення тренінгів для викладачів курсу екології у ВНЗ та розробників програм вищої освіти. 

Реалізація проекту передбачає розробку кваліфікаційних рамок для вивчення навколишнього середовища в українських університетах, створення тренінгового центру для викладачів відповідних дисциплін, розробку та впровадження нових магістерських навчальних програм екологічного напряму. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 486 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor