Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

На базі МНАУ відбувся науково-методичний семінар

_DSC0062.JPG

У Миколаївському національному аграрному університеті відбувся науково-методичний семінар на тему: «Роль суспільнознавчих кафедр та громадських організацій у формуванні громадянської позиції студентства в умовах практичної реалізації євроінтеграційного курсу України».

Під час семінару з доповідями виступили проректор з виховної роботи, кандидат педагогічних наук Шарата Наталія Григорівна, кандидат економічних наук Біліченко Олександр Степанович та представники студентської колегії університету.

 Після виступу учасники обговорили значення суспільнознавчих кафедр та громадських організацій у формуванні громадянської позиції студентства.

За результатами обговорення учасники науково-методичного семінару, ухвалили такі рекомендації:

1.    Утвердження української мови як мови європейського рівня.

2.    Включення до викладення суспільнознавчих дисциплін сюжетів, що відображають історію української державності, суспільні процеси державоутворення і розвиток демократії.

3.    Продовження традицій волонтерської та благодійної діяльності МНАУ.

4.    Залучення студентської молоді МНАУ до різних видів суспільно значимої діяльності.

5.    Формування особистості та професіонала – патріота країни, який усвідомлює свою належність до сучасної європейської цивілізації, чітко орієнтується в сучасних реаліях і перспективах , підготовлений до життя і праці у ХХІ столітті.

 

Джерело: http://www.mnau.edu.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 243 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor