Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

На базі МНАУ відбувся науково-методичний семінар

_DSC0062.JPG

У Миколаївському національному аграрному університеті відбувся науково-методичний семінар на тему: «Роль суспільнознавчих кафедр та громадських організацій у формуванні громадянської позиції студентства в умовах практичної реалізації євроінтеграційного курсу України».

Під час семінару з доповідями виступили проректор з виховної роботи, кандидат педагогічних наук Шарата Наталія Григорівна, кандидат економічних наук Біліченко Олександр Степанович та представники студентської колегії університету.

 Після виступу учасники обговорили значення суспільнознавчих кафедр та громадських організацій у формуванні громадянської позиції студентства.

За результатами обговорення учасники науково-методичного семінару, ухвалили такі рекомендації:

1.    Утвердження української мови як мови європейського рівня.

2.    Включення до викладення суспільнознавчих дисциплін сюжетів, що відображають історію української державності, суспільні процеси державоутворення і розвиток демократії.

3.    Продовження традицій волонтерської та благодійної діяльності МНАУ.

4.    Залучення студентської молоді МНАУ до різних видів суспільно значимої діяльності.

5.    Формування особистості та професіонала – патріота країни, який усвідомлює свою належність до сучасної європейської цивілізації, чітко орієнтується в сучасних реаліях і перспективах , підготовлений до життя і праці у ХХІ столітті.

 

Джерело: http://www.mnau.edu.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 96 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor