Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Делегація ветеринарного університету відвідала Вроцлав

_DSC2837.JPG

Ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького Володимир Стибель побував у Природничому університеті м. Вроцлава (Польща). Він приймав участь в урочистостях з нагоди інаугурації нового навчального року.

Львів та Вроцлав єднають давні дружні людські та міжакадемічні зв’язки. Вроцлавський факультет ветеринарної медицини, який розпочав свою діяльність 1 листопада 1945 року, виводить свою історію з довоєнної Львівської академії ветмедицини. В інаугураційній промові ректор Природничого університету, професор Роман Колач зазначив, що навчальний рік розпочинається за умов зміненого законодавства про вищу освіту, що дасть змогу польським студентам та науковцям ще краще реалізовувати свій творчий та дослідницький потенціал.

Під час перебування у Вроцлаві ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, професор Володимир Стибель та начальник відділу міжнародних зв’язків, професор Василь Стефаник провели низку робочих зустрічей із польськими колегами-ветеринарами, оглянули університетські клініки. Декан факультету ветеринарної медицини, професор Кшиштоф Куб’як наголосив в особливій зацікавленості у активних наукових та студентських обмінах між нашими університетами, написанні спільних грантових заявок та спільному проведенні наукових досліджень.

Польські колеги прийняли рішення надати Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького невелику допомогу технікою. В подарунок нашому університету найближчим часом надійде 7-8 комп’ютерів, мікроскопи, обладнання для ультразвукової діагностики та хірургічні інструменти для проведення операцій.

 

Прес-служба ЛНУВМ та БТ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 245 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor