Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Львівський ветеринарний університет отримав унікальне обладнання

collage111.jpg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького отримав чергову партію медичної апаратури. Обладнання  на 4 мільйони гривень надійшло в рамках реалізації спільного українсько-польського гранту, що фінансується Європейським Союзом.

Про це повідомили у прес-службі університету.

До Львова доправили 13 найсучасніших ультразвукових приладів голландського виробництва фірми «Esaote». Кілька з них – це прилади преміум-класу. Як зазначив начальник міжнародного відділу університету Василь Стефаник кращого обладнання жоден український ВНЗ аграрно-ветеринарного чи, навіть медичного профілю, на сьогодні немає. «Образно кажучи, ми з велосипеда відразу пересіли на «мерседес». Вартість цієї апаратури становить майже 4 млн. грн. Завдяки ній ми можемо виконувати весь спектр ультразвукової діагностики: від акушерства до кардіології. Серед отриманих приладів є й 6 переносних автономних систем, що дають можливість максимально наблизити лікаря до нетранспортабельних пацієнтів, здійснити швидку діагностику», – розповів професор В.Стефаник.

«У нас є ідея створення на базі нашого університету Всеукраїнського демонстраційно-навчального центру ультразвукової діагностики. Маємо чітке усвідомлення, що якщо ми йдемо до Європи, до світових стандартів, то нас чекає неймовірна конкуренція на освітньому ринку. І єдиним мірилом тут є якісні знання, практичні вміння та навички наших студентів. Та й для Львова створення такого центру буде надзвичайно важливим та престижним. Як-не-як, але лише в цьому році ми залучили більше 10 мільйони гривень грантових коштів. Фактично це іноземні інвестиції в науку», – зазначив ректор ЛНУВМ та БТ, професор Володимир Стибель.

Львівський університет ветеринарної медицини спільно з колегами з Люблінського природничого університету (Польща) у рамках гранту ЄС «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» реалізовує масштабний проект із побудови ветеринарної клініки та оснащення університету найсучаснішою діагностичною апаратурою. Загальна сума гранту становить 1,5 мільйони євро (по 750 тисяч для української та польської сторони).

 

Джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 1175 гостей.