Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»

clip_image004.jpg

В Херсонському державному аграрному університеті 30 вересня 2014р. відбувся семінар, що був присвячений діяльності ЄС/ПРООН в Україні. Координатор Проекту у Херсонській області Скворцов О.Ю. наголосив про початок третьої фази діяльності Міжнародного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на території України та основні прерогативи наступного етапу втілення означених пунктів програми. На відміну від першої та другої фази Проекту, які були направлені на соціальну сферу(дитячі садочки, школи), водопостачання та водовідведення, третя фаза орієнтується на втілення проектів з впровадження та освоєння альтернативних джерел енергії. О.Ю.Скворцов розглянув вектори можливої співпраці з нашим університетом, з яким підписано відповідний меморандум.

Діяльність Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» також спрямована на поліпшення екологічної ситуації в містах та селах. Програма надає можливість отримати фінансування, яке необхідне для втілення і реалізації проектів з позитивним впливом на екологію (у розмірі 70% від вартості самого проекту) тим громадам, що змогли їх розробити та обґрунтувати. Основна мета таких інвестицій для України спрямована не на отримання прибутку, а на поліпшення соціальної та еколого-економічної ситуації на містах. 

На семінарі у формі відео презентацій було представлено конкретні приклади впровадження технологій відновлювальної енергетики, які викликали підвищену зацікавленість серед студентів екологічного відділення університету. Актуальність таких пропозицій на даний момент не викликає сумнівів, адже сьогодні ключовими питаннями для України є модернізація енергетичної галузі та мінімізація витрат в системах теплопостачання, реалізація заходів щодо збереження тепла, заміна газу на альтернативні джерела енергії.

 

Джерело: http://www.ksau.kherson.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 192 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor