Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студентський флешмоб «Україна єдина. Україна понад усе!»

fleshmob10.10.14.JPG

У Львівському національному аграрному університеті відбувся студентський флешмоб під символічною назвою «Україна єдина, Україна понад усе!». Ця акція протесту проти загарбницької війни передається між навчальними закладами по всій Україні. Львівський НАУ підхопив звернення Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Гаслами студентства стали: «Якщо не ми, то хто змінить Україну?! Якщо не ми, то хто стане на її захист?! Україна понад усе!». Флешмоб поєднали з волонтерською місією збору коштів на лікування учасника бойових дій, айдарівця, студента землевпорядного факультету Львівського НАУ – Василя Пелиша. Голова профспілки студентів і аспірантів Олег Андрушків у своєму зверненні закликав учасників акції, а також усі вищі навчальні заклади аграрної сфери України допомогти нашому студенту у придбанні протеза руки.

Основою флешмобу було спільне виконання Гімну України разом із Народною хоровою капелою «Джерела Розточчя». Танцювальна група студентів виконала танець на майдані, що символізував єдність. А фінальне жовто-блакитне серце пульсувало разом із великим серцем України. Яскравими і незабутніми були кордони України, які створили учасники у вишиванках. До спільної молитви за долю України закликав усіх присутніх капелан університету – отець Іван Венгрин.

Ведучий Святослав Чернило від імені студентства Львівського національного аграрного університету передав цю акцію Подільському державному аграрно-технічному університету, Стрийському коледжу Львівського НАУ, Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького.

Слава Україні! Героям слава!

 

Джерело: http://lnau.lviv.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 335 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor