Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Післядипломна освіта – це оптимальні, комфортні умови для студентів усіх форм навчання та високий рівень отриманих знань

20141002-16.jpg

В Інституті післядипломної освіти та дорадництва Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся випуск студентів перепідготовки із здобуття другої вищої освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит».

Рішенням  державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію «Спеціаліст з обліку і аудиту» та вручено дипломи спеціаліста про перепідготовку державного зразка 26 студентам, які повністю виконали навчальний план, склали державну атестацію з професійно-орієнтованих дисциплін та успішно захистили дипломні роботи.

У студентів-випускників прийняли естафету студенти нового набору – першокурсники Інституту післядипломної освіти та дорадництва.

За підсумками спільно проведеної з провідними кафедрами економічного факультету «Облік і аудит» (зав.кафедри доктор економічних наук, професор Мазур Н.А.) та «Менеджмент організацій і адміністрування» (зав.кафедри доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д.) профорієнтаційної роботи, на сьогодні студентами перепідготовки із здобуття другої вищої освіти Інституту післядипломної освіти та дорадництва за денною та заочною формами навчання стали біля 40 студентів за спеціальностями  «Облік і аудит» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».

Інститут післядипломної освіти та дорадництва має можливість, бажання і потенціал для надання фахових знань нашим студентам в повному обсязі.

Науково-педагогічні працівники університету готові до співпраці та сприяння студентам з перепідготовки, щоб вони змогли конкурувати на сучасному ринку праці, були самодостатніми висококваліфікованими універсальними фахівцями в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу, відповідали вимогам сьогодення і могли успішно трансформувати свої знання до вимог часу у майбутньому.

 

Стрілецька Т.В., методист вищої категорії

Інституту  післядипломної освіти та дорадництва

Подільського ДАТУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor