Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Післядипломна освіта – це оптимальні, комфортні умови для студентів усіх форм навчання та високий рівень отриманих знань

20141002-16.jpg

В Інституті післядипломної освіти та дорадництва Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся випуск студентів перепідготовки із здобуття другої вищої освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит».

Рішенням  державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію «Спеціаліст з обліку і аудиту» та вручено дипломи спеціаліста про перепідготовку державного зразка 26 студентам, які повністю виконали навчальний план, склали державну атестацію з професійно-орієнтованих дисциплін та успішно захистили дипломні роботи.

У студентів-випускників прийняли естафету студенти нового набору – першокурсники Інституту післядипломної освіти та дорадництва.

За підсумками спільно проведеної з провідними кафедрами економічного факультету «Облік і аудит» (зав.кафедри доктор економічних наук, професор Мазур Н.А.) та «Менеджмент організацій і адміністрування» (зав.кафедри доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д.) профорієнтаційної роботи, на сьогодні студентами перепідготовки із здобуття другої вищої освіти Інституту післядипломної освіти та дорадництва за денною та заочною формами навчання стали біля 40 студентів за спеціальностями  «Облік і аудит» та «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».

Інститут післядипломної освіти та дорадництва має можливість, бажання і потенціал для надання фахових знань нашим студентам в повному обсязі.

Науково-педагогічні працівники університету готові до співпраці та сприяння студентам з перепідготовки, щоб вони змогли конкурувати на сучасному ринку праці, були самодостатніми висококваліфікованими універсальними фахівцями в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу, відповідали вимогам сьогодення і могли успішно трансформувати свої знання до вимог часу у майбутньому.

 

Стрілецька Т.В., методист вищої категорії

Інституту  післядипломної освіти та дорадництва

Подільського ДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 1 користувач та 169 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor