Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо 2014»

assets_images_2014_deps_proces_agro_DSC09257.JPG_.263c50df92c762f3bea89a8e6a103ad5.jpeg

З 2 по 4 жовтня в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо». У заході взяли участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки  склала більше 18 тисяч чоловік.

Організаторами виставки виступили: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украагромаш», Федерація роботодавців України, Всеукраїнська громадська організація Українська асоціація аграрних інженерів та Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Серед 364 компаній, що взяли участь у виставці, більшість склали вітчизняні виробники техніки та обладнання для агропромислового комплексу; найбільші в Україні компанії-дилери та дистриб’ютори сільгосптехніки, насіння та засобів захисту рослин іноземних брендів; компанії, що надають послуги у сфері АПК тощо.

У рамках роботи виставки на демонстраційному полігоні «АгроЕкспо» щодня відбувалися покази сільгоспмашин у роботі. Відвідувачі виставки змогли на власні очі оцінити роботу сучасних зразків сільгосптехніки, представлених компаніями-учасниками.

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо» проходить щорічно. Організатори виставки проводять політику доступності цін для виробників та продавців сільгосптехніки та обладнання.

Проведення «АгроЕкспо» у центрі України, в одному з найбільших сільськогосподарських регіонів країни, робить виставку максимально доступною для відвідувачів з усіх регіонів України.

Від Уманського національного університету садівництва виставку відвідали декан інженерно-технологічного факультету Пушка Олександр, доцент Войтік Андрій, викладачі Кравченко Василь та Лісовий Іван.

Під час виставки було проведено ряд зустрічей з виробниками сільськогосподарської техніки та представниками навчальних закладів, зокрема з керівництвом Кіровоградського національного технічного університету, результати яких окреслюють подальшу співпрацю між Уманським НУС та відповідними організаціями.

Отримані виставкові матеріали будуть використовуватися в навчальному процесі та при виконанні наукових розробок кафедри процесів, машин та обладнання АПВ.

 

Джерело: http://www.udau.edu.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 1 користувач та 168 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor