Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

В ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького відбулось святкування Дня харчовика

IMG_7340==.jpg

21 вересня на факультеті харчових технологій та екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулися святкові заходи, приурочені до Дня працівників харчової промисловості.

Викладачів та студентів факультету привітав ректор університету, професор Володимир Стибель, нагородивши найактивніших співробітників почесними грамотами. Учасники свята переглянули цікаву презентацію про історію будівлі теперішнього Технологічний корпусу, яка належить до пам’ятки архітектури.

Викладачі та студенти продемонстрували «секрети» виготовлення молочних коктейлів та морозива, приготування м’ясних виробів та оригінальних канапе. Усі ці смаколики можна було на місці і продегустувати. 

Під час проведення майстер-класів також збиралися кошти на лікування викладача університету Руслана Філіпсонова, який отримав важкі травми в боях у зоні проведення АТО.

 

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 330 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor