Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

В ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького відбулось святкування Дня харчовика

IMG_7340==.jpg

21 вересня на факультеті харчових технологій та екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулися святкові заходи, приурочені до Дня працівників харчової промисловості.

Викладачів та студентів факультету привітав ректор університету, професор Володимир Стибель, нагородивши найактивніших співробітників почесними грамотами. Учасники свята переглянули цікаву презентацію про історію будівлі теперішнього Технологічний корпусу, яка належить до пам’ятки архітектури.

Викладачі та студенти продемонстрували «секрети» виготовлення молочних коктейлів та морозива, приготування м’ясних виробів та оригінальних канапе. Усі ці смаколики можна було на місці і продегустувати. 

Під час проведення майстер-класів також збиралися кошти на лікування викладача університету Руслана Філіпсонова, який отримав важкі травми в боях у зоні проведення АТО.

 

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 0 користувачів та 137 гостей.