Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

В ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького відбулось святкування Дня харчовика

IMG_7340==.jpg

21 вересня на факультеті харчових технологій та екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулися святкові заходи, приурочені до Дня працівників харчової промисловості.

Викладачів та студентів факультету привітав ректор університету, професор Володимир Стибель, нагородивши найактивніших співробітників почесними грамотами. Учасники свята переглянули цікаву презентацію про історію будівлі теперішнього Технологічний корпусу, яка належить до пам’ятки архітектури.

Викладачі та студенти продемонстрували «секрети» виготовлення молочних коктейлів та морозива, приготування м’ясних виробів та оригінальних канапе. Усі ці смаколики можна було на місці і продегустувати. 

Під час проведення майстер-класів також збиралися кошти на лікування викладача університету Руслана Філіпсонова, який отримав важкі травми в боях у зоні проведення АТО.

 

Джерело: http://vetuniver.lviv.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 133 гостя.