Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Для студентської молоді МНАУ провели тренінг із лідерства

TWlg1tLRKX4.jpg

У середу, 22 жовтня 2014 року на  базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся тренінг «Школи лідерства» на тему «Виховай себе як лідер» за участю представників студентської молоді університету.

Організаторами даного заходу виступили практичний психолог МНАУ Рурик Галина Леонідівна та студентське самоврядування.  Тренінг  був спрямований на розкриття індивідуальних здібностей кожного учасника, виявлення його переваг і талантів, подолання стереотипів і формування лідерських навичок – уміння працювати в команді, ефективно спілкуватися, коригувати свою поведінку і брати на себе відповідальність.

Учасники отримали не лише унікальну можливість для власного розвитку, але і величезне задоволення від спілкування!

Миколаївський національний аграрний університет виховує не тільки високопрофесійних фахівців, а й справжніх лідерів!

Автор: Прасковья Ткачук

 

Джерело: http://www.mnau.edu.ua

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 0 користувачів та 127 гостей.