Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Розпочалася щорічна акція «Зелена планета СНАУ»

23-1.jpg

В рамках проведення Сумським національним аграрним університетом щорічної акції "Зелена планета СНАУ" 22 жовтня 2014 року в с.Тучне Білопільського району Сумської області було висаджено фруктовий сад на території Тучненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В акції взяв участь ректор Сумського НАУ Володимир Ладика, а також студенти факультету харчових технологій Олексій Кондратьєв, Юрій Харченко і заступник декана ФХТ Наталія Болгова. Цю акцію також підтримав факультет агротехнологій і природокористування: студенти Сергій Юхно, Михайло Конвісар та старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства Роман Васянін.

 

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.