Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Розпочалася щорічна акція «Зелена планета СНАУ»

23-1.jpg

В рамках проведення Сумським національним аграрним університетом щорічної акції "Зелена планета СНАУ" 22 жовтня 2014 року в с.Тучне Білопільського району Сумської області було висаджено фруктовий сад на території Тучненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В акції взяв участь ректор Сумського НАУ Володимир Ладика, а також студенти факультету харчових технологій Олексій Кондратьєв, Юрій Харченко і заступник декана ФХТ Наталія Болгова. Цю акцію також підтримав факультет агротехнологій і природокористування: студенти Сергій Юхно, Михайло Конвісар та старший викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства Роман Васянін.

 

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 337 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor