Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Магістрантка факультету менеджменту Вінницького національного аграрного університету Катерина Козак виборола Гран-прі талант-шоу «ЗіркаФест. Моя Україна»

2.jpg

Телевізійний проект талант-шоу «ЗіркаФест» – це змагання учасників з визначенням переможців в різних жанрах: хореографія, вокал, шоу-програма, театри мод. Проходить він за підтримки Управління молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); постійної комісії з питань культури та гуманітарної політики Київської міської Ради, Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба УТР», ГО «Об’єднання творчих ініціатів; ГО «Україно-німецький форум», газети «Факти», «Комсомольская Правда в Украине», журнала «ТВ-парк»; «Киевляне»; журналу «Мир детства и чудес». Було проведено телефестиваль-конкурс «Моя Україна».

Зйомки телефестивалю-конкурсу «Моя Україна» відбулись 18 жовтня 2014 р. о 12.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. За їх матеріалами буде створена телепередача, яка включатиме показ виступів всіх учасників талант-шоу «ЗіркаФест. Моя Україна» та бліц-інтерв’ю із зірковими гостями. Після монтажу телепередача буде транслюватися на державному телеканалі «УТР», телеканалі КИЇВ.

Оцінювали виступи журі, до складу якого входять зірки естради, переможці телевізійних талант-шоу, педагоги, відомі дизайнери, провідні фахівці в області культури, дитячої та юнацької творчості і патронати фестивалю. Серед учасників журі обирає володарів Гран-прі, першого, другого, третього місць в кожній номінації і віковій категорії. Всі учасники і колективи отримали дипломи, солісти – статуетку «ЗіркаФест», колективи – великий спеціальний кубок «ЗіркаФест», подяки керівникам.

Саме у номінації народний вокал магістрантка факультету менеджменту та права ВНАУ, голова студради, староста групи 51 МЗЕД Козак Катерина та її сестра Валентина і отримали Гран-прі.

 

Джерело: http://www.vsau.org

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 228 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor