Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Від додаткових знань – до нової професії!

DSC_0683.JPG

Уже традиційними є зустрічі-презентації післядипломної освіти для випускників Подільського ДАТУ.

20 березня 2015 року Інститут післядипломної освіти та дорадництва, кафедри «Обліку і аудиту» та «Менеджменту організацій і адміністрування» з метою активізації профорієнтаційної роботи серед студентів-випускників, зустрілися з представниками студентської молоді інституту агротехнологій і природокористування та інституту технології виробництва і переробки продукції тваринництва щодо здобуття другої вищої освіти за скороченим терміном навчання.

Цікавими, змістовними, і, безперечно, корисними були презентації спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності) , доповідач зав. кафедри доктор економічних наук, професор Чикуркова А.Д. та «Облік і аудит», презентував кандидат економічних наук, доцент Ніколашин А.О.

В презентаціях використовувався порівняльний аналіз щодо попиту на працівників певних спеціальностей, перспектив розвитку професій, попиту на певних фахівців в майбутньому, переконливо, на конкретних прикладах, мотивувалась необхідність отримання другої вищої освіти.

Науково-педагогічні працівники готові до співпраці та сприяння студентам з перепідготовки, щоб вони, були самодостатніми висококваліфікованими універсальними фахівцями в умовах постійно змінної ситуації в економіці країни та світу, відповідали вимогам сьогодення і могли успішно трансформувати свої знання до вимог часу у майбутньому, щоб здобуті знання допомогли їм знайти гідне місце на ринку праці й розвивати країну.

 

Стрілецька Т.В., методист вищої категорії

ІПОД Подільського ДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 324 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor