Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У стінах ТДАТУ успішно захистив диплом учасник АТО

IMG_20150320_105645955.jpg

20 березня 2015 року в останній день захисту дипломних робіт студентами  ТДАТУ 5-го курсу заочної форми навчання ОКР «Спеціаліст» за напрямом підготовки 7.100101.01 «Енергетика сільськогосподарського виробництва», успішно захистив дипломну роботу на тему «Обгрунтування реконструкції розподільного пристрою 10 кВ підстанції 35/10 кВ «В.Томаковка» Томаківського району Дніпропетровської області» учасник бойових дій у зоні АТО сержант 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Жос Валерій Вікторович (із середнім балом 4,5).

Члени Державної екзаменаційної комісії одноголосно проголосували: «Жос Валерій Вікторович виконав і захистив дипломну роботу з оцінкою ВІДМІННО». До речі, це єдина відмінна оцінка, виставлена в цей день суворою комісією. 

Наш студент воював у зоні АТО з 9.04.2014 р. по 20.01.2015 р. Був нагороджений орденом, але ще не отримав (а тому – яким орденом називати не став).

Після поранення у ліктьовий суглоб перебував у госпіталі, і 18.03.2015 р. (напередодні захисту дипломної роботи) був демобілізований. До цього, 22.06.2014 р., Валерій Жос був контужений в бою за Луганський аеропорт. 

 

Член ДЕК, к.т.н., доцент кафедри АСВ 

Жарков Віктор Яковлевич

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 326 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor