Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Патріотичне виховання: конкурс краси, грації та талантів «Міс факультет економіки та бізнесу - 2015»!

IMG_3202.jpg

19 березня на сцені Центру культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся конкурс краси, грації та талантів «Міс факультет економіки та бізнесу - 2015»!

Конкурс краси відкрив ведучий Віктор Криворотько – він закликав усіх присутніх вшанувати пам'ять жертв антитерористичної операції на сході України хвилиною мовчання. Захід розпочався хвилиною мовчання.

Ректор університету, професор Володимир Миколайович Кюрчев побажав учасницям успішного виступу та закликав уболівальників підтримати дівчат.

Організатори заходу – студентська рада факультету економіки та бізнесу на чолі із заступником декана факультету з організаційно-виховної роботи Оленою Олегівною Васильченко.

До складу журі увійшли: проректор з НПР Ломейко Олександр Петрович, декан факультету економіки та бізнесу Карман Сергій Вікторович, заст. декана з ОВР Васильченко Олена Олегівна, організатор конкурсу «Міс інтеркультурність» Хілько Микола, голова студ. ради ТДАТУ Жмак Ірина, глава студ. ради ФЕБ ТДАТУ Омельчук Катерина, директор агентства «Vera Decor» Притула Ксенія, візажист Колесніченко Марія, перукар Паламарчук Мирослава.

Кожна з 8-ми учасниць конкурсу гідно представила себе і свій талант у домашньому завданні, 4-х виходах та конкурсі «дитяче запитання».

Окрему увагу було приділено виступу в національних українських костюмах. Учасниці дефілювали на сцені повсякденному одязі в індивідуальному стилі, показували свої сильні сторони і таланти, змагалися у кмітливості. Виступи були дуже яскравими, і не залишили байдужими ні глядачів, ні членів журі. 

У конкурсі «Дитяче питання» дівчатам довелося відповісти на веселі, а іноді й каверзні питання маленької ведучої, але конкурсантки успішно впоралися з цим нелегким завданням.

Студентки факультету економіки та бізнесу ще раз довели, що вони не тільки чудово розбираються в економіці підприємств, фінансах, банківських операціях та маркетингу, а й чудово співають, танцюють, пишуть вірші.

Перед журі стояло нелегке завдання – обрати найкращу з учасниць, адже усі дівчата були яскравими, талановитими, артистичними.

За підсумками конкурсу, учасниці були відзначені такими титулами:

Анастасія Крутікова - Міс чарівність;

Анна Леонова - Міс натхнення;

Анна Бабешко - Міс талант;

Анна Горбань - Міс стиль, Міс фото;

Ірина Астаф'єва - Міс грація;

Катерина Астаф'єва - Міс ніжність;

Лариса Попова - Віце-Міс факультету економіки та бізнесу, Міс глядацьких симпатій.

Корону «Міс факультету економіки та бізнесу - 2015» завоювала Катерина Крюковська!

Студентська рада факультету економіки та бізнесу висловлює подяку ректорату і профкому університету, деканату факультету економіки та бізнесу за підтримку в проведенні даного заходу.

Гості святкового заходу в черговий раз переконалися в тому, що в Таврійському державному агротехнологічному університеті навчаються дуже чарівні, талановиті, розумні та кмітливі дівчата!

 

Голова студ. ради факультету економіки та бізнесу

Омельчук Катерина

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Верховна Рада України

З 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів і більше не набиратимуть вступників на “молодшого спеціаліста”. Це передбачено проєктом закону "Про фахову передвищу освіту", який 6 червня 2019 року, ухвалила в другому читанні та в цілому Верховна Рада України. Документ підтримали 236 народних депутатів.

Зараз на сайті 0 користувачів та 559 гостей.