Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Патріотичне виховання студентської молоді: Студентка ТДАТУ Юлія Бєлєва здобула титул «Міс Грація» у конкурсі патріотичного спрямування «Я - Українка!»

40.jpg

17 березня 2015 року у Палаці культури ім. Кірова м. Запоріжжя відбувся фінал обласного конкурсу для студентської молоді «Я - Українка!», організований Обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

Провідною темою цьогорічного конкурсу стало волонтерство. Як зазначили організатори заходу, всі дівчата є волонтерами, постійно надають допомогу бійцям у АТО та вимушеним переселенцям.

За звання «Міс Українка» змагалися 26 дівчат – студенток вищих навчальних закладів І-ІV ступенів акредитації м. Запоріжжя та області, з яких 17 конкурсанток вийшли до фіналу. Таврійський державний агротехнологічний університет представляла студентка факультету економіки та бізнесу, переможець Обласнго конкурсу «Студент року - 2014» в номінації «Студент-волонтер року» Юлія Бєлєва.

Метою конкурсу була підтримка обдарованої талановитої молоді, збереження, відродження та популяризація традицій української культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління, набуття цілісного сприйняття образу жіночої краси, залучення до участі у патріотичному русі, а також виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю.

Програма фіналу конкурсу включала в себе: візитку «Жива традиція» (дефіле учасниць конкурсу, знайомство), танцювальний конкурс «Танок української краси» (загальна хореографічна композиція всіх учасниць), конкурс талантів «Таланти твої, Україно». Завершальним став конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода - багатство України», під час якого дівчата продемонстрували своє вбрання у супроводі військовослужбовців - учасників АТО.

До складу журі конкурсу в цьому році увійшли фахівці в галузі культури та мистецтва, представники громадських організацій, режисери, вокалісти та хореографи.

Основними критеріями оцінювання конкурсанток були вміння триматись на сцені, харизматичність, комунікабельність, грація, цілісність та витонченість образу, відчуття ритму, емоційність, цінність виступу для культурної спадщини України тощо. 

Дівчата майстерно показали свої таланти, отримали масу позитивних емоцій, та подарували глядачам гарний настрій.

За результатами конкурсу титул «Міс Українка» завоювала студентка Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Ірина Хорольська. 

Студентка нашого університету Юлія Бєлєва зайняла 4-е місце з 17 фіналісток, отримала титули «Міс Грація» та «Міс Традиційність»!

Переможниць та фіналісток конкурсу привітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, побажавши дівчатам міцного здоров’я, натхнення, безмежного кохання та благополуччя.

Всі учасниці отримали цінні подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу. 

Вітаємо нашу студентку з блискучим виступом, яка на високому рівні представила університет, показала, що у ТДАТУ навчаються дуже чарівні й талановиті дівчата, які одночасно поєднують розум, красу, доброту та є відповідальними за майбутнє країни.

Прес-служба університету

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 190 гостей.