Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Краса руками молодих

1.jpg

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.

Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Тож у Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ велику увагу приділяють не тільки підготовці найкращих спеціалістів у своїй галузі, а й розвитку талантів і здібностей студентів.

Існує такий вислів: «Якщо людина талановита, то вона талановита у всьому». У Технолого-економічному коледжі не лише навчання є цікавим та багатогранним, але й позанавчальна робота є різноманітною.

Студенти коледжу беруть активну участь не тільки у культурно-масових заходах коледжу, а й міста та регіону.

Так, вихованці коледжу взяли участь у міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих», яка відкрилася 16 березня 2015 року у Білоцерківському краєзнавчому музеї.

Приємно відзначити, що студентка коледжу, першокурсниця Полянська Карина, перемогла у міському конкурсі, і була нагороджена Дипломом другого ступеню за творчу роботу «Подушка» (текстиль).

Ми вітаємо нашу переможницю та зичимо їй успіхів у навчанні, творчих злетів і подальших перемог.

 

Джерело: http://tec.in.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 190 гостей.