Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Участь студентів Херсонського державного аграрного університету в забезпеченні якості вищої освіти в рамках проекту "TRUST"

20150321_1.jpg

18 березня 2015 року ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування» та Студентська рада Херсонського державного університету провели семінар з теми: «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти» в рамках проекту "TRUST". На захід були запрошені студентські активісти вузів Херсонщини. Серед них також були присутні студенти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

В ході семінару студенти розглянули наступні питання: вироблення спільної стратегії забезпечення якості вищої освіти в Україні; ознайомлення з інструментами підвищення якості, прозорості та застосування індикаторів вищої освіти при управлінні вищими навчальними закладами. Обговорення основних нововведень, а також питання стосовно якості вищої освіти та приведенню її до європейського рівня.

 

Джерело: http://www.ksau.kherson.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 0 користувачів та 119 гостей.