Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Участь студентів Херсонського державного аграрного університету в забезпеченні якості вищої освіти в рамках проекту "TRUST"

20150321_1.jpg

18 березня 2015 року ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування» та Студентська рада Херсонського державного університету провели семінар з теми: «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти» в рамках проекту "TRUST". На захід були запрошені студентські активісти вузів Херсонщини. Серед них також були присутні студенти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

В ході семінару студенти розглянули наступні питання: вироблення спільної стратегії забезпечення якості вищої освіти в Україні; ознайомлення з інструментами підвищення якості, прозорості та застосування індикаторів вищої освіти при управлінні вищими навчальними закладами. Обговорення основних нововведень, а також питання стосовно якості вищої освіти та приведенню її до європейського рівня.

 

Джерело: http://www.ksau.kherson.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 190 гостей.